Michał Jerzyk

Innowacyjny produkt hostingowy od SuperHost.pl wspierany nietypową kampanią w social mediach

Jedna z największych polskich firm hostingowych SuperHost.pl wprowadza na rynek rewolucyjną darmową usługę dla małego biznesu, którą wesprze nietypową kampanią w social mediach. Usługa FreePack oferuje m.in. bezpieczny serwer bez reklam z pocztą e-mail, kreatorem stron, możliwością podpięcia własnej domeny oraz PHP i MySQL. Wszystko to za darmo i bez żadnych ograniczeń czasowych, co czyni usługę unikalną na polskim rynku. W ciągu roku spółka chce pozyskać co najmniej 10 tys. nowych użytkowników.

Czytaj dalej »Innowacyjny produkt hostingowy od SuperHost.pl wspierany nietypową kampanią w social mediach

WiseShop – na rynku debiutuje inteligentna platforma sklepowa od spółki SuperHost dedykowana małemu e-biznesowi

Spółka SuperHost.pl uruchomiła platformę e-commerce o nazwie WiseShop. Oferuje ona małym przedsiębiorcom możliwość uruchomienia sklepu internetowego w modelu SaaS, czyli bez konieczności inwestycji w kosztowne oprogramowanie i zajmowania się kwestiami technicznymi. Wszystko to za 39 zł miesięcznie (przez pierwsze 6 miesięcy – potem 79 zł) i z możliwością darmowych 14-dniowych testów.

Czytaj dalej »WiseShop – na rynku debiutuje inteligentna platforma sklepowa od spółki SuperHost dedykowana małemu e-biznesowi