Michal Jalovecký

Nowy katalog ES Polska 2010

1 marca pojawił się najnowszy bezpłatny katalog domów ES Polska. Tradycyjnie już znajdziemy w nim projekty domów oraz wyczerpujące opisy programów ES. W tym roku treść katalogu wzbogaciła się także o wywiady z klientami. Zapisy rozmów z osobami, które wybudowały się z ES Polska, przybliżają czytelnikom szereg praktycznych szczegółów współpracy z inwestorem zastępczym. Czytaj więcej »Nowy katalog ES Polska 2010

Grunt to odpowiednie miejsce domu

Budowa domu jest z reguły inwestycją na całe życie. Dlatego oprócz stylistyki wnętrza należy szczególnie zadbać o ten etap projektu, który ma bezpośrednie przełożenie na komfort użytkowania pomieszczeń. Mowa o właściwym usytuowaniu domu na działce budowlanej względem stron świata oraz ulicy. Na indywidualny projekt oraz fachową pomoc mogą liczyć klienci inwestora zastępczego ES Polska.
Czytaj więcej »Grunt to odpowiednie miejsce domu

Dwa nowe osiedla domów w ofercie ES Polska

Każdy, kto kiedykolwiek budował dom na własną rękę wie, ile trudu kosztuje znalezienie i kupno odpowiedniej działki. Należy wybrać miejsce, zdobyć pozwolenie na budowę domu, uzbroić teren w media oraz siebie … w cierpliwość. Jednak formalności może za nas załatwić inwestor zastępczy ES Polska. Firma wprowadziła do swojej oferty dwa nowe osiedla domów jednorodzinnych wraz działkami.
Czytaj więcej »Dwa nowe osiedla domów w ofercie ES Polska