Przejdź do treści

Michał Gembicki

3 Michał Gembicki

CDP.pl wprowadza do cyfrowej dystrybucji filmy oraz audiobooki

cdpSpółka CDP.pl z grupy CD PROJEKT wprowadziła do oferty swojej platformy cyfrowej dystrybucji cdp.pl filmy oraz audiobooki. W rok po uruchomieniu platformy cdp.pl oferuje ona już łącznie około 3 tysięcy produktów, w tym – obok nowych kategorii – gry, ebooki oraz ekomiksy. W  czwartek o godzinie 20:00 na CDP.pl będzie miała miejsce ekskluzywna premiera filmu „Układ Zamknięty” z Januszem Gajosem, który nie jest jeszcze dostępny w sklepach ani innych serwisach i do tej pory można go było obejrzeć tylko w kinie.

Czytaj dalej »CDP.pl wprowadza do cyfrowej dystrybucji filmy oraz audiobooki

7 Michał Gembicki

Nowe wcielenia Triss i Geralta

cdpCDP.pl, spółka z Grupy CD PROJEKT, rozszerza swoją ofertę produktową w kategorii „gier bez prądu”. W połowie kwietnia do sklepów trafią pierwsze cztery zestawy kolekcjonerskich puzzli. Przy ich projektowaniu wykorzystano grafiki związane z grami z serii „Wiedźmin”. Zarówno fani puzzli jak i miłośnicy wiedźmińskiej sagi otrzymają kolejny, starannie przygotowany i atrakcyjny produkt, który zapewni wiele godzin doskonałej rozrywki.

Czytaj dalej »Nowe wcielenia Triss i Geralta

CDP.pl – ruszyła nowa platforma cyfrowej dystrybucji gier

CDP.pl, spółka zależna notowanego na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych producenta i dystrybutora gier – CD Projekt RED – uruchomiła 11 października 2012 r. platformę cyfrowej dystrybucji gier za pośrednictwem internetu. W oparciu o 18 lat doświadczeń w tradycyjnej dystrybucji spółka zaoferowała klientom nowoczesną i wygodną możliwość zakupu gier komputerowych w postaci cyfrowej.

Czytaj dalej »CDP.pl – ruszyła nowa platforma cyfrowej dystrybucji gier