Przejdź do treści

mHR

1 mHR

Logitrans wdroży system mHR

bpscFirma Logitrans, specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych dedykowanych dla branży transportowej będzie wkrótce korzystać z profesjonalnego rozwiązania wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim. Spółka o międzynarodowym zasięgu podpisała umowę na wdrożenie systemu mHR, dzięki któremu będzie mogła m.in. zarządzać kompetencjami i kwalifikacjami pracowników, a także lepiej planować ich rozwój.

Czytaj dalej »Logitrans wdroży system mHR

Rok 2011 okiem systemu mHR

Integracja z platformami eLerningowymi, rozbudowanie funkcjonalności Zarządzanie Przez Cele czy rozwiązania umożliwiające samoobsługę w ramach wybranych procedur kadrowych to tylko niektóre elementy, które wzbogaciły zakres funkcjonalny systemu wspierającego Zarządzanie Kapitałem Ludzkim – mHR. Rok 2011 był również okresem kilku udanych wdrożeń w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych oraz administracji publicznej.

Czytaj dalej »Rok 2011 okiem systemu mHR

15 innowacji na 5 urodziny systemu Impuls 5

Mija 5 lat od rozpoczęcia pierwszego wdrożenia Impuls 5. W tym czasie system rozwijał się w ramach posiadanych funkcjonalności, został również wzbogacony o liczne moduły daleko wychodzące poza standard MRPII /ERP. 15 aplikacji poszerza możliwości wykorzystania systemu Impuls 5 w najróżniejszych obszarach – od zarządzania kapitałem ludzkim, przez produkcję po wsparcie strategicznych decyzji biznesowych.Czytaj dalej »15 innowacji na 5 urodziny systemu Impuls 5

mHR bogatszy o moduł Zarządzania Przez Cele

System mHR, jeden z najważniejszych produktów w ofercie BPSC SA, został poszerzony o nową funkcjonalność. Dzięki wzbogaceniu o moduł wspomagający Zarządzanie Przez Cele (ZPC), ten w pełni polski system obejmujący całościowo obszar Human Reasources, umożliwia wparcie zarządzania organizacją oraz realizacji jej celów biznesowych przez każdego z pracowników.
Czytaj dalej »mHR bogatszy o moduł Zarządzania Przez Cele

Nowa twarz systemu mHR

W rok po dołączeniu do oferty BPSC system mHR zyskał nową wersję – 2.0. Oprogramowanie wspierające wszystkie obszary Zarządzania Kapitałem Ludzkim przedsiębiorstwa dostępne jest teraz on-line. Bezpośredni dostęp do serwera
z każdego miejsca oraz możliwość korzystania z systemu w ramach outsourcingu to główne korzyści, jakie daje odmieniony mHR.
Czytaj dalej »Nowa twarz systemu mHR