MEWA Textil-Service

All inclusive – czyściwa firmy MEWA oferowane w systemie pełnego serwisu

Każdy, kto chce produkować, musi być pewien, że stosowane maszyny oraz urządzenia będą zawsze funkcjonować w sposób optymalny: przejścia pomiędzy poszczególnymi etapami technologicznymi będą redukowane do minimum, procesy produkcyjne będą zoptymalizowane, a sama produkcja przebiegać będzie sprawnie. Czytaj dalej »All inclusive – czyściwa firmy MEWA oferowane w systemie pełnego serwisu

Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie. Zanieczyszczone czyściwa należy przechowywać w odpowiedni sposób

Czyściwa tekstylne są bardzo nasiąkliwe, trwałe i mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Są bardzo praktyczne i służą do usuwania z maszyn i urządzeń takich substancji jak olej, tłuszcz, rozpuszczalniki, środki czyszczące czy resztki paliwa. Jednak czyściwa nasączone takimi cieczami są bardzo łatwopalne.

Czytaj dalej »Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie. Zanieczyszczone czyściwa należy przechowywać w odpowiedni sposób

Zawsze właściwe czyściwo pod ręką. Profesjonale czyszczenie maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle drukarskim

Codziennie do czyszczenia maszyn i narzędzi w drukarniach wykorzystywane są olbrzymie ilości czyściw. Czyściwa tekstylne wielokrotnego użytku dużo wchłaniają, prawie się nie drą i mogą być stosowane wiele razy. Bardzo dobrze nadają się na przykład do czyszczenia maszyn drukarskich i urządzeń do konserwacji obciągów offsetowych. Czyściwo do maszyn firmy MEWA gwarantuje zysk, który znajdzie swe odzwierciedlenie w całym systemie produkcji.

Czytaj dalej »Zawsze właściwe czyściwo pod ręką. Profesjonale czyszczenie maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle drukarskim

Firma MEWA obecna w Internecie w nowej postaci. Usługi tekstylne wchodzą w przestrzeń wirtualną

W nowym kształcie uruchomiona została nowa strona internetowa firmy MEWA, oferującej usługi w zakresie tekstyliów przemysłowych: www.mewa-service.pl. Strona prezentuje się w odnowionym układzie graficznym oraz posiada wiele nowych i ulepszonych funkcji.

Czytaj dalej »Firma MEWA obecna w Internecie w nowej postaci. Usługi tekstylne wchodzą w przestrzeń wirtualną