Metsä Tissue

„Amore Mola” – loteria z bardzo włoskimi nagrodami

Metsä Tissue chcąc umilić swoim klientom jesienne dni przygotowała nową promocję konsumencką – „Amore Mola”, w której główną nagrodą są trzy dwuosobowe wyjazdy na zakupy do Mediolanu. Aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, wystarczy kupić promocyjny produkt marki Mola i przesłać SMS-em lub wpisać na stronie www.amoremola.pl unikatowy kod nadrukowany wewnątrz opakowania.

Czytaj więcej »„Amore Mola” – loteria z bardzo włoskimi nagrodami

Lambi sponsoruje Randkę w Ciemno

Marka Lambi wspiera realizację i premierę nowej nieprzewidywalnej komedii polskiej pt. Randka w Ciemno. Film wchodzi na ekrany już dzisiaj, prezentując zabawną fabułę i najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia. Widzowie dostrzegą w filmie również produkty Lambi. Metsä Tissue, czołowy producent papierów higienicznych, w ramach działań marketingowych dla marki Lambi w pierwszym kwartale 2010, sponsoruje najnowszy film Wojciecha Wójcika – Randka w ciemno. To pierwsze tego typu działanie realizowane przez Metsä Tissue na rynku polskim.Czytaj więcej »Lambi sponsoruje Randkę w Ciemno

Lambi na święta

Boże Narodzenie to jedne z najbardziej wyczekiwanych świąt w Polsce. Na ten czas Metsä Tissue także udekorował swoje produkty Lambi. Już od listopada konsumenci znajdą na sklepowych półkach miękkie i delikatne produkty Lambi, które zaskoczą świątecznymi nadrukami.
Czytaj więcej »Lambi na święta