Archiwa tagu: Merlin.pl

11 lat działalności Merlin.pl

W tym roku Merlin.pl obchodzi 11. urodziny. Wartość towarów sprzedanych w tym czasie za pośrednictwem sklepu osiągnęła prawie 0,5 mld złotych. Produkty kupowane w Merlin.pl znajdują swoich odbiorców w 104 krajach na całym świecie. Bestsellerem sprzedaży w ostatnich 11 latach były takie pozycje jak: „Kod Leonarda” czy „Harry Potter”. Z okazji jubileuszu sklep we współpracy… Czytaj dalej »

Merlin S.A. publikuje wyniki finansowe w 2009 roku

W 2009 roku Merlin.pl, jeden z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych, osiągnął około 101 mln złotych przychodów ze sprzedaży. Pomimo spowolnienia w gospodarce oraz branży e-commerce, sklep odnotował 6% wzrost w stosunku do roku poprzedniego, kiedy jego przychody wyniosły prawie 96 mln złotych. Spółka poprawiła również znacznie swoje wyniki na poziomie wskaźnika EBITDA. W… Czytaj dalej »

Eksperci Merlin.pl radzą w jaki sposób szybko, bezpiecznie i wygodnie kupić prezenty w sklepie internetowym

Okres przedświąteczny to czas intensywnych poszukiwań i zakupów prezentów dla naszych bliskich. Upominki są obecnie coraz częściej nabywane za pośrednictwem sklepów internetowych. Taka forma zakupów to idealna odpowiedź na wymagania obecnych czasów, gwarantująca szybkie, wygodne i bezpieczne nabycie prezentów.