Mercedes-Benz

1 Mercedes-Benz

Systemy nawigacyjne Garmin w samochodach Mercedes-Benz

garminGarmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ogłasza, że firma Daimler AG wybrała Garmina jako światowego dostawcę systemów nawigacyjnych do przyszłych modeli marki Mercedes-Benz. Wielokrotnie nagradzane nawigacje firmy Garmin będą w pełni zintegrowane z systemami pokładowymi samochodów Mercedes-Benz przez najbliższe cztery lata.

Czytaj dalej »Systemy nawigacyjne Garmin w samochodach Mercedes-Benz

Mercedes-Benz jako pierwszy reklamodawca w Polsce wykorzysta Shazam w kampanii telewizyjnej wprowadzającej Nową Klasę A

Polski oddział Mercedesa jako pierwszy na świecie wykorzysta aplikację Shazam w kampanii telewizyjnej. Będzie to jednocześnie pierwsze zastosowanie tej aplikacji na polskim rynku i w tej części regionu. Spoty telewizyjne w kampanii nowego modelu Mercedesa, wykorzystywać będą technologię rozpoznawania dźwięku, tzw. voice recognition. Po uruchomieniu Shazam w czasie emisji spotu, użytkownik zostaje przekierowany do specjalnie przygotowanej platformy Mercedesa Klasy A na ekranie smartfona lub tabletu. Z poziomu strony, użytkownicy będą mieli m.in. możliwość zapoznania się z nowym samochodem Klasy A oraz umówienia się na jazdę próbną.

Czytaj dalej »Mercedes-Benz jako pierwszy reklamodawca w Polsce wykorzysta Shazam w kampanii telewizyjnej wprowadzającej Nową Klasę A

T-Systems przenosi do chmury system IT dealera marki Mercedes-Benz

T-Systems, dostawca i integrator systemów teleinformatycznych należący do globalnej grupy Deutsche Telekom AG, wdroży rozwiązania w chmurze prywatnej dla Mirosław Wróbel Sp. z o.o. – autoryzowanego dealera marki Mercedes Benz. Dzięki współpracy z T-Systems, największa sieć dealerska funkcjonująca na Dolnym Śląsku uzyska dostęp m.in. do działającego w chmurze systemu ERP klasy DMS oraz usług z zakresu VoIP over cloud. Wspólną siecią teleinformatyczną zostaną objęte wszystkie oddziały firmy w kilku miastach, co zoptymalizuje pracę całej sieci dealerskiej. Kontrakt został zawarty na 4 lata.

Czytaj dalej »T-Systems przenosi do chmury system IT dealera marki Mercedes-Benz

Auto zimą

Pogoda zmienną jest – wiedzą to wszyscy, a w tym roku szczególnie dotkliwie przekonali się o tym  kierowcy. Jak właściwie eksploatować auto podczas zimowych zmiennych warunków, podpowiada Paweł Roesler, kierownik serwisu w firmie Mercedes-Benz Mirosław Wróbel.

Czytaj dalej »Auto zimą