Medicalgorithmics

Unicorn Media podpisała długoterminową umowę z Medicalgorithmics S.A.

Unicorn Media podpisała umowę na obsługę PR firmy zajmującej się tworzeniem najbardziej zaawansowanych rozwiązań systemowych i algorytmicznych w diagnostyce kardiologicznej. W ramach współpracy Unicorn Media zapewni Spółce bieżącą obsługę PR, w tym prowadzenie kontaktów z dziennikarzami oraz prowadzenie PR-u produktowego. Za obsługę klienta będzie odpowiedzialny Robert Noremberg i Paula Malicka.

Czytaj dalej »Unicorn Media podpisała długoterminową umowę z Medicalgorithmics S.A.

Medicalgorithmics S.A. poluje na specjalistów IT

Zaawansowane technologicznie produkty i usługi Medicalgorithmics S.A. rewolucjonizują branżę telemedyczną i odnoszą kolejne sukcesy na światowych rynkach. Spółka właśnie podpisała umowę, w wysokości 84 mln złotych, z jednym z pięciu największych podmiotów działających na rynku telediagnostyki kardiologicznej w USA. Sukces firmy nie byłby możliwy  bez  sztabu wykwalifikowanych programistów, informatyków i naukowców.

Czytaj dalej »Medicalgorithmics S.A. poluje na specjalistów IT

Medicalgorithmics z umową na 84 mln PLN

Nowy kontrakt to kolejny sukces Medicalgorithmics S.A. na rynku amerykańskim. Spółka podpisała umowę na dostawę systemu monitorującego zaburzenia pracy serca PocketECG i usług z nim związanych, z jednym z pięciu największych podmiotów działających na rynku telediagnostyki kardiologicznej w USA. Transakcja w swoim podstawowym charakterze opiewa na ponad 84 mln PLN (24,7 mln $).

Czytaj dalej »Medicalgorithmics z umową na 84 mln PLN

Medicalgorithmics S.A. rozwija skrzydła w Europie i szykuje ekspansję na Wschód

Polska Spółka Medicalgorithmics S.A., odnosi kolejne sukcesy na światowych rynkach. Po skutecznej ekspansji na terenie Stanów Zjednoczonych, firma przygotowuje się do realizacji projektu e-Health Monitor finansowanego przez Komisję Europejską. Firma zawarła także umowy dzięki którym system PocketECG trafi na rynki krajów Bliskiego Wschodu oraz do Indii.

Czytaj dalej »Medicalgorithmics S.A. rozwija skrzydła w Europie i szykuje ekspansję na Wschód