Przejdź do treści

MediaTory

Czwarte głosowanie studentów w plebiscycie MediaTory zakończone

Przez dwa tygodnie studenci dziennikarstwa z 11 uczelni publicznych z całej Polski oddawali swoje głosy w tegorocznym Plebiscycie MediaTory. Głosujący spośród nominowanych wybierali dziennikarzy, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze – z punktu widzenia przyszłego redaktora – tory. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu głosowania. W tym roku uprawnionych do oddania głosów było aż 7,5 tysiąca studentów – mówi koordynator tegorocznej edycji, Izabela Mikruta.

Czytaj dalej »Czwarte głosowanie studentów w plebiscycie MediaTory zakończone

MediaTory wspierają Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

To już XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz drugi przyłączyli się do niego organizatorzy MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich oraz Centrum Meblowe Witek, którzy na aukcję przeznaczyli najbardziej medialną kanapę w Polsce. Przedsięwzięcie to wsparł również Bogdan Rymanowksi – AuTorytet 2008.
Czytaj dalej »MediaTory wspierają Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

MediaTory 2008 – Studenci dziennikarstwa zakończyli głosowanie

Ponad 5 tys. studentów dziennikarstwa z ośmiu uniwersytetów mogło oddać głosy w konkursie Studenckich Nagród Dziennikarskich – MediaTory. To o prawie tysiąc więcej niż w pierwszej edycji Plebiscytu. Do grona jurorów dołączyli w tym roku studenci z uczelni w Bydgoszczy i Łodzi, na których uruchomiono kierunki dziennikarskie. Dokładna liczba oddanych głosów będzie znana, kiedy wszystkie ankiety spłyną do organizatorów.Czytaj dalej »MediaTory 2008 – Studenci dziennikarstwa zakończyli głosowanie