Media Partner

Imago PR w konsorcjum z agencją reklamy Media Partner będzie komunikować w 2010 roku proces przebudowy centrum Katowic

Imago Public Relations i Media Partner wygrały przetarg na obsługę promocyjną przebudowy centrum Katowic – jednego z najbardziej złożonych tego typu projektów w Polsce. Pierwszym działaniem agencji będzie organizacja konsultacji społecznych o unikatowym w skali kraju zasięgu.Czytaj więcej »Imago PR w konsorcjum z agencją reklamy Media Partner będzie komunikować w 2010 roku proces przebudowy centrum Katowic

NEO24.PL ponownie nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta 2009

Klienci e-commerce ponownie wyróżnili sklep internetowy NEO24.PL. Firma, podobnie jak przed rokiem, zdobyła złote godło w konkursie Laur Konsumenta 2009 w kategorii „Sklepy internetowe, elektronarzędzia, elektronika i sprzęt gospodarstwa domowego”. To kolejne, po ubiegłorocznym rankingu Wprost i Money.pl, prestiżowe wyróżnienie sklepu.

Czytaj więcej »NEO24.PL ponownie nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta 2009

Klienci wysoko cenią usługi DPD Polska – „Złoty Laur Klienta 2009”

W konkursie „Złoty Laur Klienta” DPD Polska po raz czwarty z rzędu została wybrana najlepszą marką! W tym roku w kategorii „Usługi Kurierskie – przesyłki międzynarodowe”. Laury przyznają sami klienci. Konkurs jest organizowany przez Grupę Media Partner, wydawcę „Przeglądu Gospodarczego Plus” (dodatku do „Gazety Prawnej”), „Przeglądu Gospodarczego Extra” (dodatku do „Gazety Wyborczej”) i tygodnika „Rzecz o Biznesie” (dodatku do „Rzeczpospolitej”).Czytaj więcej »Klienci wysoko cenią usługi DPD Polska – „Złoty Laur Klienta 2009”