Archiwa tagu: Media Partner

NEO24.PL ponownie nagrodzone Złotym Laurem Konsumenta 2009

Klienci e-commerce ponownie wyróżnili sklep internetowy NEO24.PL. Firma, podobnie jak przed rokiem, zdobyła złote godło w konkursie Laur Konsumenta 2009 w kategorii „Sklepy internetowe, elektronarzędzia, elektronika i sprzęt gospodarstwa domowego”. To kolejne, po ubiegłorocznym rankingu Wprost i Money.pl, prestiżowe wyróżnienie sklepu.

Klienci wysoko cenią usługi DPD Polska – „Złoty Laur Klienta 2009”

W konkursie „Złoty Laur Klienta” DPD Polska po raz czwarty z rzędu została wybrana najlepszą marką! W tym roku w kategorii „Usługi Kurierskie – przesyłki międzynarodowe”. Laury przyznają sami klienci. Konkurs jest organizowany przez Grupę Media Partner, wydawcę „Przeglądu Gospodarczego Plus” (dodatku do „Gazety Prawnej”), „Przeglądu Gospodarczego Extra” (dodatku do „Gazety Wyborczej”) i tygodnika „Rzecz… Czytaj dalej »

Złoty Laur Klienta po raz drugi dla KOMFORTu

Spółka Sklepy KOMFORT, lider rynku podłóg w Polsce po raz drugi zajęła pierwsze miejsce i otrzymała Złoty Laur Klienta 2009 w kategorii dystrybutorzy pokryć podłogowych. Nagroda przyznawana jest produktom oraz markom, które są najczęściej wybierane przez konsumentów, pozytywnie oceniane i cieszą się największym zaufaniem.