Archiwa tagu: Media Markt

GaduAIR w sklepach nie dla idiotów

W sieci sklepów Media Markt w całej Polsce rozpoczęła się wspólna akcja telefonii komórkowej GaduAIR i producenta telefonów komórkowych LG. Oprócz celów sprzedażowych, kampania „Zestaw w dobrej cenie” ma też na celu wzmocnienie świadomości marki GaduAIR oraz LG wśród klientów sieci Media Markt. Akcja potrwa do 23 sierpnia.

Media Markt już wkrótce w Tarnowie

Przybywa kolejne miasto na mapie sieci Media Markt w Polsce. W tarnowskim C.H. Gemini Park 25 sierpnia zostanie otwarty 42. sklep marki. Właśnie zakończyła się rekrutacja 74 pracowników, którzy przechodzą teraz szkolenia przygotowujące do pracy w największym w Tarnowie i okolicach sklepie z elektroniką użytkową.

Media Markt zwraca pieniądze

Znamy już zwycięzców tegorocznego Mundialu w RPA! W wielkim konkursie piłkarskim „Mistrzowie nie płacą” najlepsi okazali się klienci, którzy typowali parę finałową złożoną z drużyn Holandii i Hiszpanii. Mimo, że do meczu finałowego zostało 3 dni, już dziś cieszą się z premii za zwycięstwo.

Media Markt ceni mistrzów

Akcja konkursowa sieci Media Markt „Mistrzowie nie płacą” wkroczyła w decydującą fazę rozgrywek. Klienci, którzy między 4 a 11 czerwca przystąpili do gry i wytypowali prawidłowo finałową parę drużyn Mundialu w RPA otrzymają zwrot pieniędzy za dokonane zakupy.