MEC

Wygraj jedną z 2012 nagród

Powodów do czekania na 1 maja jest naprawdę wiele. Wyjątkowo długi weekend majowy, tradycyjny początek sezonu grillowego, a do tego startuje super promocja „Piłka jest okrągła, a nagród jest 2012”, zorganizowana na zlecenie Nestlé. Do wygrania aż 2012 atrakcyjnych nagród, a losowania odbywają się co tydzień!

Czytaj więcej »Wygraj jedną z 2012 nagród

Kampania Miss Dobra Łaciata doceniona w dwóch konkursach branży reklamowej

Zimowa kampania Miss Dobra Łaciata przygotowana przez dom mediowy MEC na zlecenie Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL została wyróżniona w tegorocznym konkursie Media Trendy organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz nominowana w Ogólnopolskim Konkursie Reklamy Kreatura 2011.
Czytaj więcej »Kampania Miss Dobra Łaciata doceniona w dwóch konkursach branży reklamowej

Intel i Novell – linuksowy system Moblin na każdym urządzeniu przenośnym

Novell opracuje produkt dla urządzeń z procesorem Intel Atom oparty na systemie Moblin. Firmy Intel Corporation i Novell Inc. poinformowały o podpisaniu umowy o współpracy mającej na celu doprowadzenie do szerokiego stosowania przez producentów komputerów i projektantów sprzętu systemu Moblin (zobacz: www.moblin.org). Jest to zoptymalizowany pakiet oprogramowania linuksowego i zestaw technologii zapewniający możliwość korzystania z bogatych multimedialnych treści internetowych na urządzeniach z procesorami Intel Atom, takich jak komputery kieszonkowe, netbooki i nettopy, samochodowe systemy informacyjno-rozrywkowe (IVI) oraz systemy wbudowane.

Czytaj więcej »Intel i Novell – linuksowy system Moblin na każdym urządzeniu przenośnym