Przejdź do treści

McCann Worldgroup

Branża reklamowa po raz pierwszy na EFNI

3 października na zaproszenie SKM SAR przyjeżdża do Polski dr Amy Gershkoff, architekt pierwszej i drugiej strategii wyborczej prezydenta Baracka Obamy, osoba łącząca świat wielkiej polityki i biznesu ze światem marketingu i reklamy. W czasie Europejskiego Forum Nowych Idei w Sopocie weźmie udział w dyskusji eksperckiej „Big Data – szansa dla społeczeństwa, czy spisek gigantów?”. Po raz pierwszy w historii branża reklamowa, która na świecie jest istotną częścią gospodarki, będzie reprezentowana na tak prestiżowym, międzynarodowym wydarzeniu.Czytaj dalej »Branża reklamowa po raz pierwszy na EFNI

3 McCann Worldgroup

Ruszyła globalna kampania Zurich Insurance Group przygotowana przez europejski zespół McCANN Worldgroup

mccann worldgroupZintegrowana kampania „Dla tych, których kochamy najbardziej” została przygotowana przy znaczącym zaangażowaniu polskiego biura. Jej celem jest przekonanie konsumentów do myślenia  o ubezpieczeniach jak o sposobie najlepszego chronienia ludzi i rzeczy, które najbardziej kochają.

Czytaj dalej »Ruszyła globalna kampania Zurich Insurance Group przygotowana przez europejski zespół McCANN Worldgroup

4 McCann Worldgroup

Facebook i Twitter legalnym źródłem publikacji informacji spółek giełdowych w Polsce?

mccann worldgroupW USA podstawą prawidłowego wykonywania obowiązków informacyjnych spółek giełdowych jest wskazanie przez emitenta, jakich kanałów dystrybucji informacji będzie używał. Od trzech miesięcy spółki notowane na amerykańskiej giełdzie mogą przekazywać raporty bieżące za pomocą mediów społecznościowych – Facebook’a czy Twittera. Polskie przepisy nie są tak liberalne, a jedynym kanałem, za pomocą którego można dystrybuować obowiązkowe informacje bieżące ze spółek, jest raport bieżący publikowany w systemie ESPI.

Czytaj dalej »Facebook i Twitter legalnym źródłem publikacji informacji spółek giełdowych w Polsce?