Archiwa tagu: Max-Fliz

Nowości w kolekcji Maxliving

Maxliving, autorska marka meblarska salonów Max-Fliz, zdobywa coraz większą popularność. Zawdzięcza ją najmodniejszej stylistyce oraz stałemu wprowadzaniu nowych pozycji do oferty. Najnowszymi z nich są wypoczynki Nova, Loft i Roler oraz łóżko Cezar.

Meble Ego w salonie Max-Fliz

Włoskie meble to arcydzieła sztuki meblarskiej. Najlepsze materiały i włoskie podejście do stylu owocują ciekawymi i wyjątkowymi propozycjami. Teraz w salonie Max-Fliz zobaczyć można meble marki Ego.Ego wyróżnia ponadczasowość, dbałość o szczegóły i najwyższa jakość. Dodając do tego wyszukane wzory i elegancję otrzymujemy naprawdę wyjątkowe meble. W naszym salonie można zapoznać się z  meblami i… Czytaj dalej »

Max-Fliz po raz kolejny Diamentem Forbesa

Krakowski Max-Fliz  po raz kolejny znalazł się na Liście Diamentów Forbesa, czyli firm najdynamiczniej zwiększających swoją wartość w latach 2006-2008.Potencjał przedsiębiorstw i wynikające z niego zestawienie w formie listy opracowuje się w oparciu o szwajcarską metodę wyceny wartości firm. Bierze ona pod uwagę zarówno wyniki finansowe jak i wartość. Rezultatem jest zmierzenie potencjału przedsiębiorstw z… Czytaj dalej »

Max-Fliz wprowadza ułatwienia dla hurtowników

W Max-Fliz, krakowskim salonie kompleksowego wyposażenia wnętrz rozpoczął działalność nowy dział skierowany do firm zainteresowanych hurtowymi zakupami wyposażenia łazienek. Wdrożone w jego ramach  rozwiązania mają na celu maksymalne ułatwienie zakupów przez hurtowników.