Przejdź do treści

Mateusz Tułecki

Z internetu do realu, czyli carpooling na InternetBeta 2012 w Rzeszowie

W dniach 26-28 września br. w Rzeszowie odbędzie się konferencja InternetBeta 2012. Tym razem po raz pierwszy miłośnicy internetu mogą korzystać z aplikacji carpooling.pl na Facebooka i dojechać wspólnie na imprezę. Nie tylko oszczędzą na kosztach podróży, przyczynią się do mniejszej emisji CO2, ale również będą mieli szansę na integrację w realu.

Czytaj dalej »Z internetu do realu, czyli carpooling na InternetBeta 2012 w Rzeszowie

InternetBeta woli Twittera?

Świat Internetu jest ogromny, skupia w sobie wiele środowisk, tak więc nie lada wyczynem jest zorganizowanie wydarzenia sprowadzającego ludzi z różnych środowisk jednej branży w jedno miejsce w jednym czasie. Jest jednak w Polsce osoba, której się to udaje: Mateusz Tułecki, który już po raz trzeci zorganizował konferencję InternetBeta określaną mianem jednej z największych imprez w branży internetowej.

Czytaj dalej »InternetBeta woli Twittera?

Palikot o Internecie

Janusz Palikot, jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich posłów, będzie gościem specjalnym konferencji Internet Beta 2009. Wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25 września w Rzeszowie, to pierwsze w Polsce interdyscyplinarne spotkanie poświęcone trendom i możliwościom rozwoju sieci.Czytaj dalej »Palikot o Internecie