Mateusz Juroszek

STS wchodzi do sieci

W związku z nowelizacją ustawy o grach hazardowych, która umożliwia polskim firmom bukmacherskim prowadzenie zakładów wzajemnych w Internecie, lider tego rynku, Star-Typ Sport (STS), podjął decyzję o złożeniu wniosku do Ministerstwa Finansów w celu uzyskania koncesji.

Czytaj więcej »STS wchodzi do sieci

Bukmacher przekazał samochód zwycięzcy konkursu

Zakłady bukmacherskie Star-Typ Sport (STS) oferują możliwość wzięcia udziału w specjalnym, premiowanym programie dla członków Klubu STS. Każdy, kto zarejestrował się jako fan STS i otrzymał kartę członkowską, mógł uczestniczyć w zabawie. Nagroda główna w 2010 roku – samochód osobowy Opel Astra – została oficjalnie przekazana zwycięzcy 14 stycznia. Już teraz gracze mają ponowną okazję powalczyć o atrakcyjne, wysokiej wartości prezenty w kolejnej edycji.

Czytaj więcej »Bukmacher przekazał samochód zwycięzcy konkursu

Atal S.A. rozpoczyna sprzedaż na osiedlu Ville Murano

Renomowany deweloper Atal rozpoczął sprzedaż mieszkań w ramach swojej najnowszej wrocławskiej inwestycji – Ville Murano. Projekt zakłada wybudowanie 88 dwukondygnacyjnych domów z użytkowym poddaszem, o łącznej powierzchni wynoszącej około 200 metrów kwadratowych. Dodatkowo, domy posadowione są na działkach o wielkości rzędu 400 mkw. Przewidywane zakończenie pierwszego etapu budowy nastąpi w czerwcu 2011 roku.

Czytaj więcej »Atal S.A. rozpoczyna sprzedaż na osiedlu Ville Murano