Mateusz Chłodnicki

Wakacyjne szaleństwo największego wydawcy ebooków

Dominujący wydawca ebooków w Polsce, Złote Myśli sp. z o.o., przedstawia „turystyczną” propozycję na lato – propozycje First Minute i Last Minute, obejmujące rabatami do 50% nowości i te tytuły, które do tej pory cieszyły się największym uznaniem rynku (nawet 30 tys. PLN obrotu dla jednego takiego tytułu w bieżącym roku kalendarzowym).

Czytaj więcej »Wakacyjne szaleństwo największego wydawcy ebooków

Wydawnictwo Złote Myśli – podsumowanie 2009

Przychód większy o 28% oraz 41-procentowy wzrost ilości sprzedanych publikacji odnotowało Wydawnictwo Złote Myśli za rok 2009. Piąty rok z rzędu, czyli od samego początku działalności, Wydawnictwo wspina się po schodach słupków swego przychodu. Jest to kolejny przykład na to, że rynek książki umie oprzeć się kryzysowi gospodarczemu, choć pod koniec 2008 roku wróżono branży wydawniczej początek naprawdę chudych lat („Gazeta Prawna”, nr 215, z dn. 3.11.2008).Czytaj więcej »Wydawnictwo Złote Myśli – podsumowanie 2009

5 lat z ebookiem za pan brat

Już od pięciu lat działa na naszym rodzimym rynku stricte Internetowe wydawnictwo. To Złote Myśli, które w marcu 2004 roku rozpoczęły swoją działalność. Dzisiaj ebooki, elektroniczne książki czy audiobooki nie są czymś nietypowym, o czym świadczy szybkie tempo wzrostu tego rynku. Jednak przyznać trzeba, że pięć lat temu niewielu dawało szansę szybkiego powodzenia takiej działalności.
Czytaj więcej »5 lat z ebookiem za pan brat

Jeszcze tylko 3 dni ściągania

Jeszcze tylko 3 dni można bez żadnych zobowiązań pobierać pełną wersję ebooka w ramach akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” organizowanej przez Wydawnictwo Złote Myśli przy wsparciu 10 patronów: Dziennik Internautów, E-biznes.pl, Expertia.pl, Interaktywnie.com, Kobiety.pl, Marketing & more, Marketing w praktyce, Nowoczesna Firma, PROFEO oraz Rynek Książki.
Czytaj więcej »Jeszcze tylko 3 dni ściągania