Archiwa tagu: Mastercook

Mocne uderzenie marki Mastercook na jesień

W październiku rozpocznie się nowa kampania reklamowa Mastercook, jednej z czołowych marek AGD w Polsce. Nowoczesny piekarnik i funkcjonalne pralki oraz towarzyszące im promocje, będzie można zobaczyć na antenach największych stacji telewizyjnych, w najpopularniejszych pismach kobiecych i poradnikowych oraz na stronach największych sklepów internetowych.

Najbardziej „Innowacyjny Produkt” – pralka Dose marki Mastercook

Pralka PTDE-136 Dose marki Mastercook, wyposażona w unikalny system automatycznego dozowania detergentów e-Dose, zwyciężyła w kategorii „Innowacyjny Produkt”, wśród firm dużych, w dolnośląskiej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2010”. Organizowany od trzech lat plebiscyt promuje najbardziej rozwojowe i innowacyjne rozwiązania, dostępne na polskim rynku. Wyniki finału ogólnopolskiego poznamy już 16 grudnia br.

Mistrzowska kampania reklamowa marki Mastercook

W trzecim kwartale roku marka Mastercook, jeden z czołowych producentów AGD w Polsce, rozpocznie nową kampanię reklamową. W przygotowanych spotach, pod hasłem „Dobrze mieć w domu mistrza, a jeszcze lepiej dwóch”, zaprezentowane zostaną: piekarnik MF-880 ATCX, który sam rozpoznaje potrawę i wybiera najlepszy sposób pieczenia oraz pralka PTDE 126 Bio, która błyskawicznie dopiera do czysta.

Klienci ponownie docenili produkty marki Mastercook – 3 złote godła ,,Laur Klienta 2009” dla marki Mastercook

Marka Mastercook została odznaczona złotym godłem Laur Klienta 2009 w trzech kategoriach produktowych: piekarniki, płyty gazowe i elektryczne oraz chłodziarko-zamrażarki. Nagroda ta jest wyrazem zaufania, jakim klienci darzą markę oraz potwierdzeniem jej wciąż rosnącej popularności.