Archiwa tagu: MasterCard

MasterCard po raz trzeci na Przystanku Woodstock

Przystanek Woodstock, wyjątkowy festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. Tegoroczna edycja rozpocznie się 31 lipca i potrwa do 2 sierpnia. Świetni artyści oraz interesujące spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych z pewnością przyciągną tłumy do Kostrzyna nad Odrą. Partnerem wydarzenia po raz trzeci została firma MasterCard. W… Czytaj dalej »

MasterCard wprowadza MasterPass™ do Polski

Warszawa, 14 lipca 2014 r. – MasterCard ogłosił dzisiaj polską premierę globalnej platformy płatności mobilnych i online – MasterPass™. Pozwala ona na dokonywanie prostych, szybkich i bezpiecznych płatności w sklepach internetowych na całym świecie przy pomocy dowolnego urządzenia. MasterPass uwalnia kupujących od konieczności podawania przy każdej transakcji danych karty płatniczej oraz adresu dostawy we wszystkich… Czytaj dalej »

Rusza wyjątkowa promocja MasterCard®, Walt Disney i Banku BPH

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 fantastycznych nagród! Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.