Przejdź do treści

MasterCard

MasterCard wprowadza MasterPass™ do Polski

Warszawa, 14 lipca 2014 r. – MasterCard ogłosił dzisiaj polską premierę globalnej platformy płatności mobilnych i online – MasterPass™. Pozwala ona na dokonywanie prostych, szybkich i bezpiecznych płatności w sklepach internetowych na całym świecie przy pomocy dowolnego urządzenia. MasterPass uwalnia kupujących od konieczności podawania przy każdej transakcji danych karty płatniczej oraz adresu dostawy we wszystkich sklepach oferujących płatność za pomocą tej usługi.Czytaj dalej »MasterCard wprowadza MasterPass™ do Polski

Kupuj bilety do Multikina i Silver Screen za pomocą komórki – tylko z MasterCard® Mobile

Kupowałeś kiedyś bilet do kina za pomocą telefonu komórkowego? Jeśli nie – to najwyższy czas spróbować. Dostępna jest już pierwsza w Polsce mobilna aplikacja Multikina umożliwiająca zakup biletów z wyborem miejsc w sali kinowej, za pomocą komórki – w czasie rzeczywistym. Czytaj dalej »Kupuj bilety do Multikina i Silver Screen za pomocą komórki – tylko z MasterCard® Mobile

Już 7 czerwca oficjalne otwarcie Strefy Kibica MasterCard. Baw się z nami podczas UEFA EURO 2012

Już za tydzień rozpocznie się największy turniej piłki nożnej rozgrywany w Polsce – UEFA EURO 2012™. Na gości Strefy Kibica MasterCard – Narodowego Sponsora Mistrzostw Europy – będą czekać fantastyczne atrakcje, które wszystkim fanom futbolu umilą czas podczas meczów i między nimi.

Czytaj dalej »Już 7 czerwca oficjalne otwarcie Strefy Kibica MasterCard. Baw się z nami podczas UEFA EURO 2012

Kobiecym okiem – czyli piłka nożna widziana przez kobiety wyniki badania MasterCard

Czy kobiety zostawiają swoich partnerów samym sobie, gdy Ci oglądają mecz? Czy oglądają mecze piłkarskie, aby im się przypodobać? Dlaczego według nich mężczyźni oglądają piłkę nożną? Na te wszystkie pytania odpowiada badanie przeprowadzone na zlecenie firmy MasterCard, Sponsora Narodowego UEFA EURO 2012™.

Czytaj dalej »Kobiecym okiem – czyli piłka nożna widziana przez kobiety wyniki badania MasterCard

Nowi partnerzy przyłączają się do programu zdalnych płatności mobilnych MasterCard Mobile® w Europie

MasterCard (NYSE:MA) ogłosił uruchomienie nowej, globalnej inicjatywy o nazwie Program Partnerski MasterCard Mobile Money. Program ma na celu wyjście naprzeciw potrzebom 2,5 miliarda osób pozbawionych pełnego dostępu do formalnych usług finansowych. Polega on na umożliwieniu korzystania z tych usług za pośrednictwem telefonów komórkowych, jak również zachęcenie klientów banków do wykonywania płatności zdalnych za pomocą telefonów komórkowych.

Czytaj dalej »Nowi partnerzy przyłączają się do programu zdalnych płatności mobilnych MasterCard Mobile® w Europie

Rusza wyjątkowa promocja MasterCard®, Walt Disney i Banku BPH

Muppety, na których wychowało się kilka pokoleń widzów, już 20 stycznia szturmem zawojują srebrny ekran. Na fanów filmu czeka aż 7500 fantastycznych nagród! Aby zebrać kolekcję kultowych maskotek Kermita, Piggy, Fazi, Gonzo i Zwierzaka wymyślonych przez Jima Hensona, wystarczy wziąć udział w promocji MasterCard, Disneya i Banku BPH i płacić za dowolne zakupy kartami do konta Debit MasterCard Gold lub Maestro® Banku BPH.

Czytaj dalej »Rusza wyjątkowa promocja MasterCard®, Walt Disney i Banku BPH