Przejdź do treści

MasterCard PayPass

Rockuj z PayPass’em™ na 18. Przystanku Woodstock

Festiwalowe lato w Polsce trwa. Po czerwcowo – lipcowych imprezach w Trójmieście, stolicy i Wrocławiu, czas na sierpniowe wydarzenia muzyczne. Drugi wakacyjny miesiąc rozpoczyna się w Kostrzynie nad Odrą od 18. edycji Przystanku Woodstock. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy festiwalu będą mogli szybko i wygodnie płacić za wszystkie przekąski i gadżety, dzięki technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass.

Czytaj dalej »Rockuj z PayPass’em™ na 18. Przystanku Woodstock

Rób zakupy i płać szybko z MasterCard PayPass

Od września klienci sklepów należących do Vistula Group S.A., takich jak: Vistula, Wólczanka, W.KRUK i Deni Cler Milano oraz Delikatesów Alma, mogą płacić kartami zbliżeniowymi MasterCard PayPass i Maestro® PayPass. Eleganckie butiki Vistula Group S.A. oraz nowoczesne sklepy Alma dołączyły do sieci Krakowski Kredens i stały się miejscem, w których wiele czasu zajmuje tylko wybór najlepszych produktów.

Czytaj dalej »Rób zakupy i płać szybko z MasterCard PayPass

Najnowsze trendy na wyciagnięcie karty? MasterCard® PayPass™ w Cubus i Benetton

Od września wszyscy klienci sklepów należących do grupy Varner, takich jak Benetton i Cubus, mogą płacić w szybki i wygodny sposób: za pomocą kart zbliżeniowych w technologii MasterCard PayPass oraz Maestro® PayPass. Jeden ruch kartą przy terminalu wystarczy, by pokryć koszty nawet najbardziej szalonych zakupów.

Czytaj dalej »Najnowsze trendy na wyciagnięcie karty? MasterCard® PayPass™ w Cubus i Benetton

MasterCard PayPass – jeszcze bliżej piękna w perfumeriach Sephora

Od września 2011 we wszystkich perfumeriach sieci Sephora na terenie Polski można płacić kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard PayPass i Maestro PayPass. Sephora zdecydowała się na wdrożenie technologii zbliżeniowej, tym samym ułatwiając swoim klientom dokonywanie zakupów i skracając czas, który muszą oni przeznaczyć na ich zrobienie.

Czytaj dalej »MasterCard PayPass – jeszcze bliżej piękna w perfumeriach Sephora

MasterCard PayPass w Krakowie, czyli tegoroczny Coke Live Music Festival jeszcze bliżej swoich fanów

Uczestnicy tegorocznej edycji krakowskiego festiwalu Coke Live Music za wszystkie snacki, gadżety i napoje będą mogli płacić kartami zbliżeniowymi MasterCard PayPass i Maestro PayPass. Technologia PayPass to jedyna forma płatności, która w festiwalowym zamieszaniu gwarantuje oszczędność czasu i bezpieczeństwo naszych pieniędzy.

Czytaj dalej »MasterCard PayPass w Krakowie, czyli tegoroczny Coke Live Music Festival jeszcze bliżej swoich fanów

Nowa sukienka, buty, marynarka? Zapłać za nie zbliżeniowo kartą MasterCard® PayPass™

Od lipca 2011 we wszystkich sklepach należących do Grupy Inditex w Polsce, takich jak Zara, Zara Home, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho można płacić kartami zbliżeniowymi w technologii MasterCard PayPass i Maestro® PayPass. Grupa Inditex zdecydowała się na wdrożenie technologii zbliżeniowej, tym samym ułatwiając swoim klientom dokonywanie zakupów i skracając czas, który muszą oni poświęcić na ich zrobienie.

Czytaj dalej »Nowa sukienka, buty, marynarka? Zapłać za nie zbliżeniowo kartą MasterCard® PayPass™

250 zegarków MasterCard PayPass do wygrania w promocji MasterCard i eCard

Ruszyła wyjątkowa promocja organizowana przez MasterCard i eCard. Aby wziąć w niej udział wystarczy zapłacić w Internecie kartami MasterCard i Maestro w sklepach i serwisach, gdzie eCard dostarcza możliwość realizowania płatności kartą. Promocja trwa do 31 października 2011 roku lub do wyczerpania zapasów. Można wygrać 250 zegarków w technologii MasterCard PayPass.

Czytaj dalej »250 zegarków MasterCard PayPass do wygrania w promocji MasterCard i eCard