Martini

„La Vie en Rosato” – bajkowy konkurs fotograficzny zakończony

Konkurs kreatywny Martini „La vie en Rosato” na najlepszą fotografię lub grafikę przedstawiającą świat widziany przez różowe okulary został zakończony. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Od września do listopada na stronie www.rosato.pl zarejestrowało się około 30 000 użytkowników. Zwycięzcy poszczególnych 10 etapów zabawy nagradzani byli ekskluzywnymi zestawami perfum Gucci.

Czytaj więcej »„La Vie en Rosato” – bajkowy konkurs fotograficzny zakończony

MARTINI wyróżnione tytułem Superbrand Polska

Międzynarodowa organizacja Superbrands Ltd. już po raz piąty wyłoniła najsilniejsze marki konsumenckie na polskim rynku. Głosami niezależnej Rady Marek, marka MARTINI po raz drugi została wyróżniona tytułem Superbrand Polska. Tytuł jest wyrazem uznania dla jakości produktów oraz potwierdzeniem doskonałej reputacji, jaką MARTINI cieszy się na polskim rynku.

Czytaj więcej »MARTINI wyróżnione tytułem Superbrand Polska

Niezapomniana noc z Martini Rosato i gorące przyjęcie Melanie Fiony w Polsce

Kanadyjska artystka Melanie Fiona, której przebój „Monday Morning” szturmuje obecnie światowe listy przebojów, dała się poznać polskiej publiczności jako prawdziwy wulkan energii. Podczas pierwszego koncertu w kraju, który odbył się 22 kwietnia w nastrojowych wnętrzach Muzeum Geologicznego w Warszawie, Melanie Fiona z zespołem zagrała świetny koncert, którym porwała na parkiet towarzyską śmietankę stolicy. Pomysłodawcą i sponsorem niezwykłego muzycznego wieczoru było MARTINI®.Czytaj więcej »Niezapomniana noc z Martini Rosato i gorące przyjęcie Melanie Fiony w Polsce

MARTINI® – tradycja, pasja i radość życia zaklęte w smaku

Blisko sto pięćdziesiąt lat włoskiej tradycji. Pasja twórców i smak powstały dzięki połączeniu ponad czterdziestu składników. To może być tylko MARTINI®. I choć czas płynie, a świat się zmienia, zaklęty w trunku kanon włoskiego stylu jest ciągle niezrównany. Poznaj tajemnicę najsłynniejszego alkoholu świata.
Czytaj więcej »MARTINI® – tradycja, pasja i radość życia zaklęte w smaku