Archiwa tagu: Mark Bauhaus

Juniper Networks wprowadza innowacje pozwalające na zrównoważony rozwój

Juniper Networks opublikował pierwszy doroczny raport „Corporate Citizenship and Sustainability” zatytułowany „Nowa sieć – Zmieniając świat” (ang. The New Network – Changing the World). Raport przedstawia inicjatywy firmy w dziedzinie Green IT, formy zaangażowania pracowników oraz zrównoważone podejście w działalności na całym świecie.

Verizon Wireless wybiera Juniper Networks do ochrony mobilnej sieci transmisji danych

Juniper Networks® (NYSE: JNPR) ogłosił, że brama usługowa serii SRX została wybrana przez Verizon Wireless, aby zwiększyć ochronę mobilnych użytkowników transmisji danych w sieci Verizon Wireless. Verizon Wireless wybrał serię SRX Junipera w oparciu o parametry wydajności, skalowalność i oferowany poziom bezpieczeństwa” – powiedziała Nicola Palmer, vice president-Network, Verizon Wireless. „Nasi użytkownicy oczekują od sieci… Czytaj dalej »

Juniper Networks umacnia wiodącą pozycję na rynku rozwiązań bezpieczeństwa sieci

Juniper Networks (NYSE: JNPR) poinformował, że zgodnie z raportem opublikowanym przez Infonetics Research “3Q2009 Network Security Appliances and Software Market” firma umocniła się na pozycji lidera w kategoriach rozwiązań bezpieczeństwa typu high-end i SSL VPN oraz uplasowała się na drugim miejscu w kategorii routingu.

Juniper Networks zabezpiecza usługi cloud computing oraz megacentra danych na masową skalę

Inicjatywa „Cloud-Ready Data Center” oferuje pragmatyczne rozwiązania do upraszczania, udostępniania i zabezpieczania infrastruktury. Firma Juniper Networks® (NYSE: JNPR) zapowiedziała dziś kilka nowych rozwiązań dla centrów danych i produktów zabezpieczających, które pozwalają przedsiębiorstwom i dostawcom usług uprościć infrastrukturę sieciową, a jednocześnie udostępnić i zabezpieczyć sieci, aby świadczyć usługi cloud computing na masową skalę.

Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions

Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci zapowiedziała Juniper Networks Adaptive Threat Management Solutions, pierwsze w branży rozwiązanie otwarte zapewniające w czasie rzeczywistym obronę przed zagrożeniami, analizujące co się dzieje w całej sieci i nadzorujące ją dogłębnie, przez co ogranicza niebezpieczeństwa i zwiększa wydajność pracy użytkowników, jednocześnie znacząco obniżając całkowity koszt… Czytaj dalej »

Niezależne badania wykazują, że całkowity koszt posiadania (TCO) maleje przy wdrożeniu systemu JUNOS

Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci,  ogłosiła wyniki nowego badania, które pokazuje że całkowity koszt posiadania (TCO) [sieci] spada w firmach, które zastosowały oprogramowanie JUNOS® – operacyjny system sieciowy integrujący w sobie kierowanie ruchu, jego przełączanie i usługi sieciowe.

Firma Juniper Networks znalazła się w kwadrancie liderów „Magicznego kwadrantu” czołowej firmy analitycznej, w zakresie SSL VPN

Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci, poinformowała, że znalazła się w „Kwadrancie liderów” w niedawno opublikowanym przez firmę Gartner raporcie: „Magiczny kwadrant SSL VPN.1  W raporcie oceniano firmy pod kątem zdolności do realizacji celów i kompletności ich wizji w odniesieniu do rynku SSL VPN.

Firma Juniper Networks znalazła się w kwadrancie liderów „Magicznego kwadrantu” czołowej firmy analitycznej, w zakresie dużych firmowych sieciowych grodzi ogniowych

Firma Juniper Networks, Inc. (NASDAQ: JNPR), lider na rynku wysokowydajnych sieci, poinformowała dzisiaj, że znalazła się w „Kwadrancie liderów” w niedawno opublikowanym przez firmę Gartner raporcie: „Magiczny kwadrant dużych firmowych sieciowych grodzi ogniowych”. W raporcie oceniano firmy pod kątem zdolności do realizacji celów i kompletności ich wizji.