Przejdź do treści

Mariusz Kaczmarek

Sprawne zarządzanie IT w Kredyt Banku

Kredyt Bank w ciągu zaledwie trzech miesięcy dokonał standaryzacji w zakresie narzędzi do zarządzania 5,5 tys. stacji roboczych w całej organizacji. Dzięki wdrożeniu rozwiązania Microsoft – System Center Configuration Manager, zrealizowanego przez Microsoft Services, udało się usprawnić pracę działu IT, a także zapewnić większą przejrzystość w zarządzaniu zasobami IT w firmie.

Czytaj dalej »Sprawne zarządzanie IT w Kredyt Banku

„ZŁOTE BLACHY 2011” dla funkcjonariuszy Policji z Białegostoku, Opola i Warszawy

W siedzibie Komendy Głównej Policji Koalicja Antypiracka uhonorowała „Złotymi Blachami” przedstawicieli jednostek Policji, które w ubiegłym roku szczególnie wyróżniły się skuteczną walką z  piractwem muzycznym, filmowym i komputerowym. W tegorocznej czternastej edycji podsumowującej działania Policji w 2011 roku wyróżnione zostały: Komenda Stołeczna Policji, Komendy Wojewódzka Policji w Opolu oraz Komenda Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

Czytaj dalej »„ZŁOTE BLACHY 2011” dla funkcjonariuszy Policji z Białegostoku, Opola i Warszawy

Złote Blachy 2009

18 grudnia 2009 r. Koalicja Antypiracka przyznała „Złote Blachy” przedstawicielom jednostek policji, które w tym roku wyróżniły się skuteczną walką z piractwem muzycznym, filmowym i komputerowym. W tegorocznej edycji uhonorowane zostały: Komenda Stołeczna Policji, Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku oraz Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu.Czytaj dalej »Złote Blachy 2009

Sukces trójmiejskiej policji – zatrzymanie internetowego pirata z Sopotu

20 października b.r. policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej z Sopotu zatrzymali w miejscu zamieszkania 31-letniego mieszkańca Sopotu, administratora oraz twórcę płatnych serwisów internetowych, na których bezprawnie rozpowszechniał ponad 3 tysiące filmów o wartości około 240 tysCzytaj dalej »Sukces trójmiejskiej policji – zatrzymanie internetowego pirata z Sopotu

Złote Blachy 2008

18 grudnia 2008 r. Koalicja Antypiracka przyznała „Złote Blachy” przedstawicielom jednostek policji, które w tym roku wyróżniły się skuteczną walką z piractwem muzycznym, filmowym i komputerowym. Nagrody wręczono trzem komendom Policji. Przyznano również jedno wyróżnienie specjalne.
Czytaj dalej »Złote Blachy 2008