Archiwa tagu: Mariusz Andrych

Ruszyły zapisy na akcje nowej emisji serii D Dent-a-Medical S.A.

Ruszyły zapisy na akcje Dent-a-Medical S.A. – spółki budującej ogólnopolską sieć specjalistycznych gabinetów stomatologicznych. Inwestorom, w ramach oferty publicznej z prawem poboru, zostało zaproponowanych 39,801,029 akcji serii D. Cena emisyjna nowych akcji to 4 gr za sztukę, co oznacza dyskonto wobec ceny rynkowej. Spółka chce pozyskać do 1,6 mln złotych.

Wrocławska klinika Dent-a-Medical oddana we franszyzę

Dent-a-Medical S.A. – notowana na NewConnect spółka budująca ogólnopolską sieć franczyzową specjalistycznych gabinetów stomatologicznych – oddała we franczyzę klinikę własną we Wrocławiu. Na mocy umowy spółka otrzyma od franczyzobiorcy przynajmniej 720 tys. zł rocznie z tytułu wynajmu kliniki i przekazania pakietu franczyzowego, oraz zmienną opłatę procentową uzależnioną od generowanych przychodów.

Sieć klinik Dent-a-Medical S.A. podpisała kolejne listy intencyjne

Dent-a-Medical S.A., notowana na NewConnect spółka zarządzająca siecią specjalistycznych klinik stomatologicznych, podpisała siedem kolejnych listów intencyjnych w ramach realizacji strategii rozbudowy sieci. Na przełomie roku 2009/2010 spółka informowała już o podpisaniu listów z klinikami we Wrocławiu, Oleśnicy, Kielcach i Tarnowie. Co oznacza, że do końca II kw. br. w ramach sieci Denta-a-Medical będzie funkcjonowało przynajmniej… Czytaj dalej »

Sieć klinik Dent-a-Medical S.A. wzbogaci się o kolejne placówki – w Kielcach i Tarnowie

Dent-a-Medical S.A., notowana na NewConnect spółka zarządzająca siecią specjalistycznych klinik stomatologicznych, rozbudowuje sieć swoich klinik. Tuż przed końcem roku spółka informowała o podpisaniu listów intencyjnych z klinikami we Wrocławiu i w Oleśnicy. Dziś zawarła kolejne listy intencyjne – z placówkami w Kielcach i Tarnowie.

Sieć klinik stomatologicznych Dent-a-Medical S.A. wejdzie na giełdę jeszcze w 2009 roku

Dent-a-Medical S.A., Spółka zarządzająca siecią specjalistycznych klinik stomatologicznych, przeprowadzi w IV kwartale 2009 roku prywatną ofertę akcji o wartości ok 1 mln zł. W połowie grudnia Spółka zadebiutuje na NewConnect. W ciągu dwóch kolejnych lat przeniesie się zaś na rynek regulowany warszawskiej GPW. Funkcję Oferującego podczas emisji akcji pełnić będzie Wrocławski Dom Maklerski S.A.