Archiwa tagu: Mario Sander

ProLogis wynajmuje 18 000 metrów kwadratowych firmie Sony DADC w Czechach

Wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o wynajęciu 18 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w ProLogis Park Pilsen-Stenovice firmie Sony DADC — dostawcy kompleksowych technologii i rozwiązań dla branży rozrywkowej i informatycznej, który oferuje optyczne nośniki danych, jak i rozwiązania w zakresie cyfrowych łańcuchów dostaw.

Rossmann rozpoczyna działalność w ProLogis Park Uzice

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj, że Rossmann, jedna z największych w Europie sieci drogerii, rozpoczęła działalność w swoim nowym centrum dystrybucyjnym o powierzchni 15 500 metrów kwadratowych znajdującym się na terenie ProLogis Park Užice. Niniejsza informacja jest efektem zakończenia budowy nowoczesnego obiektu ProLogis, wyposażonego zgodnie z wymaganiami firmy Rossmann.

ProLogis wynajmuje 13300 metrów kwadratowych na Słowacji firmie Tesco

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o wynajęciu 13 300 metrów kwadratowych w Bratysławie, firmie Tesco International Clothing Brand s.r.o., oddziału Tesco plc, jednego z największych detalistów żywnościowych i ogólno-przemysłowych na świecie.

ProLogis Park Bratislava Najlepszym Projektem Logistycznym 2008 roku

ProLogis (NYSE: PLD), wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, poinformował dzisiaj, że ProLogis Park Bratislava został uznany Najlepszym Projektem Magazynowym/Logistycznym 2008 roku przez Construction Investment Journal, wiodące czasopismo rynku handlu nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej.

KRIS PAUWELS DOŁĄCZA DO PROLOGIS

Warszawa – 30 lipca 2008 r. – ProLogis (NYSE: PLD), największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował dziś o objęciu przez Krisa Pauwelsa stanowiska Vice President of Built-to-suit & Account Management w Polsce. Kris Pauwels dołączył do warszawskiego biura ProLogis – siedziby firmy na Europę Środkowo-Wschodnią.