Przejdź do treści

Maria Peszek

Tak się bawią poznaniacy

Koncert Marii Peszek oraz Marysi Sadowskiej, występ kontrabasisty Tomasza Grdenia, a także równie niecodzienna rozrywka – pokazy awangardowych gorsetów Katarzyny Konieczka oraz… body sushi – to atrakcje, jakie zobaczyć można było w czasie dziewiątych urodzin Kupca Poznańskiego. 

Czytaj dalej »Tak się bawią poznaniacy

mBank zaprasza na OFF Festival 2009 – najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce

Czwarty OFF Festival, najważniejsza impreza koncertowa muzyki alternatywnej, odbędzie się w dniach 6-9 sierpnia w Mysłowicach na kąpielisku Słupna Park. Na pięciu scenach pojawią się zarówno artyści z Polski jaki i zagranicy. Wystąpią między innymi: Maria Peszek, Cool Kids of Death z Polski, The National z USA, czy Spiritualized z Wielkiej Brytanii.
Czytaj dalej »mBank zaprasza na OFF Festival 2009 – najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce

„Maria Awaria” – koncert Marii Peszek w Lublinie 25 października

Na początku była ‘Miastomania’. Projekt składający się z płyty, przygotowanej przy współpracy z Wojtkiem Waglewskim, i spektaklu teatralnego wystawianego w warszawskiej Fabryce Trzciny, w którym Marysia Peszek w niepowtarzalny sposób ukazała piosenki z albumu w połączeniu z przedstawieniem multimedialnym.Czytaj dalej »„Maria Awaria” – koncert Marii Peszek w Lublinie 25 października