Przejdź do treści

Marek Romanowski

W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

Od 19 maja klienci katowickiego Bomi i siedmiu miast z największej aglomeracji śląskiej mogą zamówić swoje ulubione produkty w sieci. Internetowy sklep a.pl współpracujący z delikatesami Bomi w al. W. Roździeńskiego 97 w Katowicach właśnie rozpoczął swoją działalność. To kolejny już e-sklep, który firma uruchomiła w przeciągu ostatnich miesięcy.  

Czytaj dalej »W Katowicach ruszają kolejne e-delikatesy Bomi

Sieć delikatesów internetowych A.pl rośnie w siłę

Action S.A. i Bomi S.A. podjęły decyzję o rozwijaniu wspólnego projektu e-delikatesów. W ramach podwyższenia kapitału w A.pl Internet S.A. (dotychczasowym internetowym dystrybutorze produktów Bomi), każda ze Spółek objęła po niemal 20% akcji z zamiarem zbudowania jednego z największych podmiotów w branży e-grocery. Dzięki współpracy tych dwóch spółek zaledwie w pół roku na sieć sklepów A.pl składać się będą punkty sprzedaży w ośmiu polskich miastach. 

Czytaj dalej »Sieć delikatesów internetowych A.pl rośnie w siłę

Trzecie łódzkie delikatesy powstaną … w Konstantynowie

W ostatnich miesiącach w Łodzi powstały długo oczekiwane delikatesy. Kolejne, tym razem ogólnopolskiej sieci BOMI otworzą się w Konstantynowie Łódzkim. Jest to powód do radości nie tylko dla mieszkańców tego 18-tysięcznego miasta, ale również – Lutomierska, Andrzejowa oraz zachodnich terenów Łodzi. Z Retkinii do BOMI będzie bliżej niż do sklepów w centrum.
Czytaj dalej »Trzecie łódzkie delikatesy powstaną … w Konstantynowie