Przejdź do treści

Marek Perendyk

Centrum Klima zastąpi polski oddział Lindab w zakresie wentylacji

Centrum Klima – lider rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce, członek międzynarodowej grupy Lindab – przejęła kompetencje działu wentylacji Lindab Polska w segmencie produktów wentylacyjnych przeznaczonych na rynek polski. Tym samym, jako firma należąca do Grupy Lindab, Centrum Klima stała się wyłącznym reprezentantem Lindab na rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce.

Czytaj dalej »Centrum Klima zastąpi polski oddział Lindab w zakresie wentylacji

Centrum Klima – współpraca z marketami budowlanymi Bricoman

Produkty Centrum Klima – wiodącego na rynku polskim oraz liczącego się w Europie producenta i dystrybutora systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych – są od czerwca dostępne w sklepach Bricoman. Rozpoczęcie współpracy z siecią marketów budowlanych to kolejny krok w zakresie poszerzania kanałów dystrybucji Centrum Klima. Intencją zarządu spółki jest nawiązanie współpracy z kolejnymi sieciami marketów o zasięgu ogólnopolskim.

Czytaj dalej »Centrum Klima – współpraca z marketami budowlanymi Bricoman

Centrum Klima rozwija współpracę handlową z krajami Skandynawii

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych – nawiązała współpracę handlową z jednym z czołowych duńskich dystrybutorów przewodów kominowych w Skandynawii. Kontrakt na sprzedaż produktów Centrum Klima w tym regionie zawarty został na czas nieokreślony, a jego roczna wartość szacowana jest nawet na 1,5 mln euro.Czytaj dalej »Centrum Klima rozwija współpracę handlową z krajami Skandynawii

Centrum Klima – dofinansowanie na rozwój eksportu

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – uzyskała 200 tys. zł dotacji z unijnego programu „Paszport dla eksportu”. Pozyskane środki spółka przeznaczy na rozwój działań eksportowych, udział w międzynarodowych targach m. in. MCE w Mediolanie, ISH we Franfurcie i Nordbygg w Sztokholmie oraz pozyskiwanie nowych partnerów na rynkach zagranicznych. Jest to kolejne dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej uzyskane przez Centrum Klima.

Czytaj dalej »Centrum Klima – dofinansowanie na rozwój eksportu

Centrum Klima na Targach we Frakfurcie

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – po raz kolejny prezentuje swój asortyment i rozwiązania technologiczne podczas Międzynarodowych Targów ISH 2011 we Frankfurcie nad Menem (Niemcy). To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży instalacyjnej na świecie odbywa się w dniach 15 – 19 marca 2011.

Czytaj dalej »Centrum Klima na Targach we Frakfurcie

Centrum Klima – sprzedaż nieruchomości w Piastowie

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – sfinalizowała transakcję sprzedaży nieruchomości w Piastowie. Wartość umowy – zawartej z MULTIDEKOR G. Podogrocki, T. Podogrocki sj – wyniosła 10,4 mln zł. Kontrakt obejmuje działkę o powierzchni niemal 10 tys. m2 oraz zlokalizowane na jej terenie budynki wraz z częścią infrastruktury. Środki pozyskane ze sprzedaży zostaną przeznaczone na kolejne inwestycje.

Czytaj dalej »Centrum Klima – sprzedaż nieruchomości w Piastowie

Centrum Klima wdraża nowoczesną platformę dla klientów biznesowych

Centrum Klima – wiodący w na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – rozpoczęła wdrożenie Internetowego Systemu Zamówień. Rozwiązanie skróci proces zakupu, magazynowania i sprzedaży produktów z oferty spółki. Rozbudowa zaplecza teleinformatycznego stanowi realizację jednego z celów emisji, ogłoszonych podczas oferty publicznej Centrum Klima w październiku 2009. Dotychczas na ten cel spółka przeznaczyła niemal 1,6 mln zł. Zakończenie wdrożenia planowane jest na grudzień 2010 roku. Dostawcą systemu jest firma BPSC, która w ubiegłym roku dostarczyła kompleksowy system klasy ERP dla Centrum Klima. Wybór tego dostawcy miał na celu zagwarantowanie integralności całej platformy oraz spójności baz danych.

Czytaj dalej »Centrum Klima wdraża nowoczesną platformę dla klientów biznesowych