Archiwa tagu: Marek Perendyk

Centrum Klima zastąpi polski oddział Lindab w zakresie wentylacji

Centrum Klima – lider rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce, członek międzynarodowej grupy Lindab – przejęła kompetencje działu wentylacji Lindab Polska w segmencie produktów wentylacyjnych przeznaczonych na rynek polski. Tym samym, jako firma należąca do Grupy Lindab, Centrum Klima stała się wyłącznym reprezentantem Lindab na rynku wentylacji i klimatyzacji w Polsce.

Centrum Klima na Targach we Frakfurcie

Centrum Klima – wiodący na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – po raz kolejny prezentuje swój asortyment i rozwiązania technologiczne podczas Międzynarodowych Targów ISH 2011 we Frankfurcie nad Menem (Niemcy). To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń branży instalacyjnej na świecie odbywa się w dniach 15 – 19 marca 2011.

Centrum Klima wdraża nowoczesną platformę dla klientów biznesowych

Centrum Klima – wiodący w na rynku polskim oraz liczący się w Europie producent i dystrybutor systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych – rozpoczęła wdrożenie Internetowego Systemu Zamówień. Rozwiązanie skróci proces zakupu, magazynowania i sprzedaży produktów z oferty spółki. Rozbudowa zaplecza teleinformatycznego stanowi realizację jednego z celów emisji, ogłoszonych podczas oferty publicznej Centrum Klima w październiku 2009.