Marek Metrycki

1 Marek Metrycki

Firma Deloitte inwestuje w edukację i wspiera najbardziej utalentowanych pracowników

deloitteFirma doradcza Deloitte otworzyła w Brukseli Deloitte University. Jest to drugie po amerykańskim tego typu centrum, które będzie kształcić menedżerów Deloitte z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Głównym jego celem jest wszechstronny rozwój i przygotowanie młodego pokolenia utalentowanych liderów do skutecznego funkcjonowania w nowej rzeczywistości gospodarczej. W przyszłym roku w programach Uniwersytetu Deloitte ma wziąć udział ponad 4 tys. menedżerów z niemal 100 krajów, w tym 69 z Polski.

Czytaj więcej »Firma Deloitte inwestuje w edukację i wspiera najbardziej utalentowanych pracowników

Studenci mogą starać się o stypendia wspófinansowane przez Deloitte

Ruszył nabór do VI edycji Stypendium im. Lesława A. Pagi. Program Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi wspiera realizację innowacyjnych projektów edukacyjnych i naukowo-badawczych z zakresu ekonomii, prawa gospodarczego oraz rynków kapitałowych. Mogą brać w nim udział studenci z całego kraju oraz absolwenci (do 35. roku życia). Jednym z partnerów programu po raz kolejny jest firma doradcza Deloitte.

Czytaj więcej »Studenci mogą starać się o stypendia wspófinansowane przez Deloitte

Nowi Partnerzy w Deloitte

W związku z dynamicznym rozwojem Deloitte powiększa grono Partnerów, którzy wzmocnią pozycję firmy na polskim rynku. Od 1 czerwca 2011 r. nominacje partnerskie otrzymują: Marcin Diakonowicz, Maciej Krasoń, Adam Mariuk i Marek Turczyński. Radosław Kuboszek zostaje nowym Partnerem Zarządzającym Działem Audytu Deloitte.Czytaj więcej »Nowi Partnerzy w Deloitte

Józef Wancer doradcą Deloitte

1 sierpnia br. Józef Wancer, jeden z najbardziej znanych i doświadczonych polskich bankowców objął funkcję doradcy zarządu Deloitte. Józef Wancer będzie doradzał firmie Deloitte w zakresie praktycznych aspektów funkcjonowania sektora usług finansowych oraz reprezentował firmę w publicznej dyskusji na temat zagadnień związanych z sektorem finansowym.

Czytaj więcej »Józef Wancer doradcą Deloitte