Przejdź do treści

Marek Jędrzejczyk

FancyFon rekomendowany przez ośrodek badawczy Gartner

FancyFon ™, pionier na rynku rozwiązań mobilnych, dostarczający rozwiązania do centralnie sterowanego zarządzania telefonami komórkowymi oraz zabezpieczania danych mobilnych, został po raz kolejny zarekomendowany przez amerykański ośrodek badawczy Gartner w raporcie uwzględniającym dostawców systemów do zdalnego zarządzania smartfonami oraz tabletami (Gartner rekomendował firmę FancyFon również sierpniu 2010).

Czytaj dalej »FancyFon rekomendowany przez ośrodek badawczy Gartner

Węgierski Vodafone wybiera system FAMOC firmy FancyFon

FancyFon™, pionier na rynku rozwiązań mobilnych, wygrał przetarg, ogłoszony przez Vodafone Węgry, na dostawcę systemu umożliwiającego klientom biznesowym zdalne zarządzanie flotą mobilną zróżnicowaną pod względem systemów operacyjnych. To właśnie FAMOC™ firmy FancyFon będzie teraz wykorzystywany przez Vodafone Węgry zarówno w usłudze hostowanej, jak i instalowanej na wewnętrznych serwerach klientów, za firewallami.

Czytaj dalej »Węgierski Vodafone wybiera system FAMOC firmy FancyFon

FancyFon ogłasza wsparcie dla BlackBerry 9800, opartego o najnowszy system operacyjny BlackBerry 6

FancyFon™, pionier na rynku rozwiązań do zdalnego zarządzania zróżnicowaną flotą mobilną umocnił pozycję lidera dzięki rozbudowaniu platformy FAMOC™ o wsparcie długo oczekiwanego systemu operacyjnego BlackBerry® 6 oraz najnowszego modelu RIM – BlackBerry Torch 9800.

Czytaj dalej »FancyFon ogłasza wsparcie dla BlackBerry 9800, opartego o najnowszy system operacyjny BlackBerry 6

FancyFon odkrywa przed użytkownikami BlackBerry nową funkcjonalność

Firma FancyFon rozszerzyła funkcjonalność obsługi urządzeń BlackBerry za pośrednictwem systemu FAMOC.  Firma FancyFon, pionier na rynku rozwiązań zdalnego zarządzania urządzeniami mobilnymi oraz członek programu BlackBerry® Alliance Program, wprowadził aplikację FancyFon Mobility Center na terminale mobilne BlackBerry®. Aplikacja FAMOC jest obecnie kompatybilna z serwerami BlackBerry Enterprise Server (BES) wersji 5.0 i 4.0 a także dostarcza pełne wsparcie dla użytkowników BlackBerry Internet Service (BIS). Czytaj dalej »FancyFon odkrywa przed użytkownikami BlackBerry nową funkcjonalność

FancyFon na konferencji INNO3city

Firma FancyFon zaprezentuje swoje flagowe rozwiązanie FancyFon Mobility Center (FAMOC™) podczas największej konferencji dotyczącej innowacyjności w regionie pomorskim, która odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2009 roku w Gdańsku. Celem INNO3city jest zainspirowanie i zachęcenie przedsiębiorców, naukowców i instytucji otoczenia biznesu do kreatywnego i innowacyjnego podejścia biznesowego.Czytaj dalej »FancyFon na konferencji INNO3city