Marcin Żelazny

Festiwal Mody w galeriach NoVa Park i Askana

Centrum Handlowe NoVa Park i Galeria Askana startują ze wspólnym projektem „Gorzów – Miasto Zakupów”. To cykl weekendowych akcji rabatowych – Weekendów Okazji, które organizowane będą raz w miesiącu. Już w dniach 4-5 sierpnia 2012 roku odbędzie się Festiwal Mody, w czasie którego na Klientów obu galerii czekają atrakcyjne zniżki na marki modowe.

Czytaj więcej »Festiwal Mody w galeriach NoVa Park i Askana

Bezpieczne wakacje z centrum handlowym NoVa Park

Wakacje to okres beztroski i dobrej zabawy. Aby przypomnieć, że podczas błogiego leniuchowania ważne jest również bezpieczeństwo, NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – przygotował dla swoich Klientów kolejny event w ramach akcji „Rodzinny Park Rozrywki”. Spotkanie pod hasłem „Bezpieczeństwo i Pierwsza Pomoc” odbędzie się już 21 lipca 2012 roku w godzinach 13.00-18.00.

Czytaj więcej »Bezpieczne wakacje z centrum handlowym NoVa Park

Wystawa japońskich kreskówek w Centrum Handlowym NoVa Park

W NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – otwarto wystawę prac młodej artystki z Gorzowa Wielkopolskiego – Basi Sobolewskiej. Trzynaście wyjątkowych rysunków przedstawiających postacie z japońskiego komiksu będzie można podziwiać do piątku 20 lipca 2012 roku.

Czytaj więcej »Wystawa japońskich kreskówek w Centrum Handlowym NoVa Park

Rusza Wakacyjny Konkurs SMS z Centrum Handlowym NoVa Park

W dniu 6 lipca 2012 roku NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – uruchomił specjalny wakacyjny konkurs sms-owy dla swoich klientów. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda – karta podarunkowa o wartości aż 10.000 złotych na zakupy w NoVa Park! Zabawa potrwa do 31 sierpnia.

Czytaj więcej »Rusza Wakacyjny Konkurs SMS z Centrum Handlowym NoVa Park

Zagość w gąszczu wyprzedaży w Centrum Handlowym NoVa Park

Kto powiedział, że wakacje w mieście mają być nudne? Wszystkich, którzy lubią wyzwania i polowania na ciekawe okazje zapraszamy do NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Na początku miesiąca w centrum handlowym ruszyła bowiem wielka letnia wyprzedaż ze zniżkami sięgającymi nawet 80%! Każdy, kto pragnie za niewielkie pieniądze podążać za aktualnymi trendami powinien koniecznie zajrzeć do Nova Park jeszcze w lipcu.

Czytaj więcej »Zagość w gąszczu wyprzedaży w Centrum Handlowym NoVa Park

Rodzinny Park Rozrywki startuje w NoVa Park

W sobotę 7 lipca 2012 roku w godzinach 13.00-18.00 w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – startuje Rodzinny Park Rozrywki – cykl weekendowych eventów skierowanych zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. W czasie wakacji – w ramach akcji – zorganizowane zostaną wydarzenia o charakterze sportowym. Pierwsze z nich odbędzie się pod hasłem „Dzieciaki na olimpiadzie”.

Czytaj więcej »Rodzinny Park Rozrywki startuje w NoVa Park

Szpilki kontra football w Centrum Handlowym NoVa Park

Już w dniach 16-17 czerwca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – odbędzie się event „Szpilki kontra piłka”. W samym środku sportowych emocji rozbudzonych przez UEFA EURO 2012 odbędzie się niezwykłe spotkanie, w czasie którego klientki NoVa Park będą mogły kibicować urodzie. Prezentacje najnowszych kolekcji, spotkanie ze stylistką czy żywe wystawy sklepowe to tylko niektóre z atrakcji czekające na wszystkich, którzy chcą odpocząć od piłkarskiej Strefy Kibica.

Czytaj więcej »Szpilki kontra football w Centrum Handlowym NoVa Park