Marcin Wysocki

Komu opłaca się korzystanie z faktur elektronicznych?

Dla wystawców e-faktura to rozwiązanie optymalne. Każdy dokument wystawiony i przekazany klientowi w wersji elektronicznej pozwala obniżać koszty prowadzenia biznesu, oszczędzać czas i optymalizować procesy biznesowe. Im więcej klientów wyrazi zgodę na otrzymywanie od firmy e-faktur, tym większa będzie skala oszczędności. Jak zachęcić klientów do wyrażenia zgody na ich otrzymywanie?Czytaj dalej »Komu opłaca się korzystanie z faktur elektronicznych?

W sklepie prąd bez prowizji

Klienci spółki PGE Obrót SA Oddział I w Łodzi korzystający do tej pory z kas zakładu energetycznego nie są już skazani na marnowanie czasu w tasiemcowych kolejkach i płacenie prowizji. Wystarczy, że zabiorą ze sobą rachunek na codzienne zakupy. Od 1 marca do końca maja 2011 we wszystkich sklepach oznaczonych pomarańczowym logo VIA – Moje Rachunki faktury za prąd uregulujemy bezpiecznie i bez żadnych dodatkowych opłat.

Czytaj dalej »W sklepie prąd bez prowizji

Zmiany i awanse w ACR

Zmiany w interaktywnym domu mediowym ACR (Grupa K2). Z końcem lipca, do liczącego ponad 30 osób zespołu, wróciła Wiola Łada – Szewczenko. Jako Client Service & Media Planner Director przejmie obowiązki Marii Kierzkowskiej, która rozstała się z firmą na początku roku.Czytaj dalej »Zmiany i awanse w ACR

Polacy przy kasie

Przynajmniej raz w miesiącu zmagamy się z rachunkami. Prąd, gaz, telewizja, telefon… I trzeba jeszcze gdzieś to wszystko zapłacić. Z najnowszych danych wynika, że chętnie zabieramy domowe rachunki na zakupy, aby uregulować je w sklepowej kasie oznaczonej pomarańczowym znakiem VIA™ – Moje Rachunki. Co miesiąc w ten sposób opłacanych jest około 1,5 miliona rachunków. Tym samym wybieramy rynkowego lidera i zarazem tańszą oraz wygodniejszą alternatywę dla okienek pocztowych.Czytaj dalej »Polacy przy kasie

Uroda i wygoda w parze

Największa polska sieć płatności masowych VIA™ – Moje Rachunki rozpoczęła współpracę z AVON Cosmetics Polska. Dzięki temu kilkaset tysięcy Konsultantek Avon współpracujących z kosmetycznym gigantem ma od połowy kwietnia ułatwione zadanie: może rozliczać zamówienia w jednej z 7,6 tysiąca kas sklepowych w całej Polsce. W dodatku – tradycyjnie dla VIA™ – Moje Rachunki – z wyjątkowo niską prowizją!

Czytaj dalej »Uroda i wygoda w parze