Przejdź do treści

Marcin Szałek

Zgarnęli paliwo za 100 tysięcy złotych w promocji Meritum Banku

Ponad 1000 osób otrzymało prawo do zwrotu 100 złotych wydatków na paliwo w wyniku akcji promocyjnej zrealizowanej przez Meritum Bank i serwis Groupon – lidera na rynku zakupów grupowych. To kolejny przykład na to, że Polacy chcą mądrzej gospodarować swoimi pieniędzmi – bez względu na to, czy wydają je na podróże, gastronomię, czy też na usługi finansowe.

Czytaj dalej »Zgarnęli paliwo za 100 tysięcy złotych w promocji Meritum Banku

Groupon Polska solidnym pracodawcą

Największy polski portal Groupon.pl oferujący zakupy grupowe rozbudowuje swoje szeregi i ubiega się o pozycję solidnego pracodawcy. Firma zaczynała działalność w kwietniu 2010 zatrudniając 6 osób. W tej chwili zespół liczy ponad 100 pracowników i stale się powiększa. W planach firmy jest udział w programach i wydarzeniach docierających do młodych osób i studentów poszukujących ciekawej pracy.

Czytaj dalej »Groupon Polska solidnym pracodawcą

Groupon 2010. 101 milionów złotych w kieszeniach Polaków

1000 ofert usług kosmetycznych, 500 ofert gastronomicznych, tyle samo sportowych i kulturalnych,  ponad 2 miliony użytkowników, trzecie miejsce wśród najczęściej oglądanych witryn e-commerce w Polsce.  Tak wyglądają liczby po niecałym roku funkcjonowania Groupon.pl. Dzięki ofertom w serwisie Polacy zaoszczędzili  już ponad 100 milionów złotych.

Czytaj dalej »Groupon 2010. 101 milionów złotych w kieszeniach Polaków

CityDeal zmienia logo i domenę na Groupon

Po miesiącu od przejęcia przez Groupon, portal zakupów grupowych Citydeal.pl zmienia logo i domenę. W okresie przejściowym logo łączy obydwie marki – Groupon i Citydeal. Obecnie aktywne są też obie domeny, kierujące na tą samą stronę. Docelowo, portal będzie funkcjonował tylko pod adresem www.groupon.pl, a layout zostanie zmieniony zgodnie ze standardami Groupon.Czytaj dalej »CityDeal zmienia logo i domenę na Groupon