Marcin Strzałkowski

InteliWISE opatentowała swoje rozwiązania w USA

Spółka InteliWISE S.A. otrzymała z Urzędu Patentowego w USA (United States Patent) potwierdzenie przyznania patentu numer „US 8,156,060 B2” o tytule: Systemy i Metody Generowania i Wdrażania Interaktywnych Interfejsów Internetowych typu Czlowiek – Maszyna opartych o Przetwarzanie Języka Naturalnego i Awatarowych Postaciach Wirtualnych Doradców.

Czytaj więcej »InteliWISE opatentowała swoje rozwiązania w USA

Wirtualny Asystent InteliWISE ‘sprzedaje’ rozwiązania Efematic

Wirtualny Doradca wspomagający prezentację rozwiązań Efematic w Internecie… to kolejne wdrożenie InteliWISE na rynku polskim. Aplikacja działa w serwisie efematic.pl, gdzie Wirtualna Asystentka prezentuje firmę i jej ofertę usprawnienia procesów korporacyjnych, bazującą na automatyzacji przetwarzania dokumentów.

Czytaj więcej »Wirtualny Asystent InteliWISE ‘sprzedaje’ rozwiązania Efematic

Światowe trendy w Polsce: widget side-tab do obsługi klienta online

InteliWISE rozszerza sposób prezentacji swoich Wirtualnych Doradców, aplikacji wspomagających obsługę klienta na WWW. Wirtualny Doradca, inteligentne oprogramowanie dostarczane przez InteliWISE jest dostępne teraz także jako widget uruchamiany z bocznej zakładki. Rozwiązania tego typu (tzw. side-tab widgets) cieszące się dużą popularnością na świecie, wchodzą na rynek polski.

Czytaj więcej »Światowe trendy w Polsce: widget side-tab do obsługi klienta online