Marcin Prokop

Dorota Wellman i Marcin Prokop otulili drzewa na zimę

Dorota Wellman i Marcin Prokop – goście specjalni akcji otulili drzewa na zimę. Towarzyszyli im miłośnicy natury, którzy wspólnie z aktorami Grupy Artystycznej z Puszczy przeprowadzili wielką akcję otulania. Zbadali „obiekty” za pomocą specjalnych narzędzi: „żubrometru” i „żubroskopu” podgrzewając atmosferę wspólnej zabawy. Nikomu nie było zimno!

Czytaj więcej »Dorota Wellman i Marcin Prokop otulili drzewa na zimę

Nagroda Prix de Beauté dla Delia Cosmetics

W kwietniu 2009 roku silikonowy krem do rąk Happy Hand firmy Delia Cosmetics został nagrodzony prestiżową nagrodą Prix de Beauté magazynu COSMOPOLITAN. Produkt, zawierający kompleks odpowiednio dobranych protein jedwabiu i oleju bawełnianego „C&S” – cottonsilk extract, zapewnia dłoniom odpowiedni poziom nawilżenia, ochronę i regenerację. Krem został wyróżniony w kategorii Kosmetyki do dłoni i stóp.
Czytaj więcej »Nagroda Prix de Beauté dla Delia Cosmetics

Banah Group dla programu Moje Silne Drzewo

„To niezwykłe, ale jedno drzewo zapewnia tlen czteroosobowej rodzinie przez cały rok”. Ten czytelny i obrazowy komunikat, działający na emocje i wyobraźnię, pojawia się w nowym spocie promującym zakrojony na szeroką skalę program „Moje Silne Drzewo”. Zainicjowana w styczniu 2009 r. przez Żywiec Zdrój S.A. wielka kampania społeczna ma zachęcić konsumentów do posadzenia MILIONA DRZEW na Żywiecczyźnie. Autorem spotu jest Agencja Banah Group.
Czytaj więcej »Banah Group dla programu Moje Silne Drzewo