Archiwa tagu: Marcin Olszewski

Sieć V2Media wprowadza do oferty V2Scroll

V2Scroll jest formą płaską, zajmującą całą szerokość serwisu, poprzez którą użytkownik może zainicjować emisję reklamy wideo w trybie pełnoekranowym. Po najechaniu na nią kursorem forma ekspandując zakrywa cały ekran i emituje spot reklamowy. Na V2Scroll’u poza kreacją wideo znajduje się powierzchnia przeznaczona na kreację flaszową umożliwiającą kliknięcie w przekaz.

Trzeci europejski oddział V2Media

V2Media jest na rumuńskim rynku internetowym jedynym podmiotem dedykowanym reklamie video oraz oferującym poza technologią także powierzchnię reklamową. Nowy oddział sieci emituje reklamy video na 120 witrynach, m.in. serwisie informacyjnym Hotnews.ro, stronie IT – Softpedia.com czy największym w Rumunii portalu parentingowym – Desprecopii.com.

IAB Update o tematyce ,,Video online”

Już 17 czerwca odbędzie się druga w tym roku impreza IAB Update, czyli spotkanie branży internetowej w warszawskim klubie ,,Piekarnia”. Tematem przewodnim będzie  ,,Video online”

Pół roku po premierze w Polsce, internetowa sieć reklamy video V2Media rozpoczyna działalność w Rosji

Biuro rosyjskie jest drugim po polskim oddziałem sieci. V2Media współpracuje w Rosji z kilkunastoma witrynami, m.in. stroną agencji informacyjnej Interfax.ru, serwisami wydawnictwa Conde Nast – GQ.ru, Vogue.ru, Glamour.ru, czy informacyjną siecią społecznościową Newsland.ru. Trwają także testy na witrynach MSN. Obecny zasięg sieci V2Media w Rosji to ponad milion internautów.