Archiwa tagu: Marcin Jabłoński

Zapłać mandat przez płatności internetowe – to jest już możliwe

Komenda Straży Miejskiej w Debrznie, niewielkim miasteczku w województwie pomorskim, została prekursorem innowacyjnych rozwiązań w opłacaniu mandatów. Sukcesem zakończyło się pilotażowe wdrożenie systemu firmy PayU i już od lutego za mandat wystawiony przez stróża prawa w Debrznie można zapłacić korzystając z płatności internetowych. Jest to pierwsze takie rozwiązanie w Polsce.

Można jeszcze zgłosić udział w konkursach technologicznych Gazety Bankowej

Do 31 stycznia można zgłaszać projekty informatyczne w konkursie Lider Informatyki Instytucji Finansowych. Producenci urządzeń, firmy wdrożeniowe i usługodawcy, którzy mają oferty dla instytucji finansowych mogą również, już po raz piąty, wziąć udział w plebiscycie Hit Roku 2012.

PayU dla znanej marki odzieżowej

Coraz więcej firm zauważa wzrastającą rolę Internetu w handlu i obok tradycyjnych sklepów otwiera ich wirtualne odpowiedniki. Tym razem w sieci zadebiutowała marka odzieżowa C&A Polska. Obsługą transakcji w sklepie online zajmuje się największy operator płatności internetowych w Polsce – PayU S.A.

PayU rusza na podbój Ukrainy

Ukraina jest kolejnym punktem na mapie płatności internetowych obsługiwanych przez PayU. Do przekonania ponad 11 mln internautów z tego kraju do bezpiecznych transakcji bezgotówkowych w sieci Spółka wykorzysta doświadczenia z innych rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

PayU podbija Rosję

Lider płatności internetowych w Polsce wchodzi właśnie na duży i wymagający rynek – do Rosji. Jest to kolejny krok na drodze realizacji strategii rozwoju w Europie Środkowo-Wschodniej. Cel do osiągnięcia to przekonanie blisko 50-milionowej społeczności internautów z tego kraju do wygodnego i bezpiecznego płacenia w sieci.