Marcin Chyliński

Kasztelan ubrany na sportowo – z herbem Anwilu Włocławek i Wisły Płock

  • by

Marka Kasztelan, z portfela przygotowała dla fanów i kibiców szczypiornistów Wisły Płock oraz koszykarzy Anwilu Włocławek limitowane opakowania piwa  – 0,5l puszki Kasztelana Jasne Pełne z klubowymi herbami. Jednocześnie rusza akcja promocyjna Kasztelana, w ramach której do wygrania są unikalne podkładki pod piwo, z wizerunkiem zawodników klubów i trenera, oraz specjalne szklanki i szaliki, sygnowane herbami klubów i logo ich wieloletniego sponsora – marki Kasztelan.Czytaj więcej »Kasztelan ubrany na sportowo – z herbem Anwilu Włocławek i Wisły Płock

Kasztelan Niepasteryzowane – smak świeżego piwa, prosto z browaru, teraz przez cały rok

  • by

Kasztelan Niepasteryzowane, wariant z portfela Carlsberg Polska, do tej pory dostępny tylko w sezonie wiosenno-letnim, będzie produktem całorocznym. Dzięki temu konsumenci ceniący smak świeżego, niepasteryzowanego piwa, będą mogli cieszyć się unikalnym smakiem niezwykle cenionego przez nich Kasztelana Niepasteryzowanego o każdej porze roku.Czytaj więcej »Kasztelan Niepasteryzowane – smak świeżego piwa, prosto z browaru, teraz przez cały rok

Biesiadne lato z Kasztelanem w dwóch wydaniach

  • by

Już 30 maja b.r. rozpoczyna się sezon biesiadnych imprez plenerowych z marką Kasztelan, z portfela Carlsberg Polska – w tym roku odbywających się w dwóch formułach: Kasztelańskie Dni Miast i Biesiady Kasztelańskie. Głównym organizatorem cyklu Biesiady Kasztelańskie jest tradycyjnie Browar Kasztelan Sierpc, który wspiera także jako sponsor imprezy z cyklu Kasztelańskie Dni Miast.

Czytaj więcej »Biesiadne lato z Kasztelanem w dwóch wydaniach

Walczymy o mistrza

  • by

Marka Kasztelan, z portfela Carlsberg Polska w dniach 16 – 17 maja, we współpracy z Urzędem Miasta Płock, Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki oraz sponsorowanym przez markę klubem Wisła Płock, organizuje specjalną transmisję meczów finałowych piłki ręcznej na scenie Amfiteatru w Płocku pod hasłem „Walczymy o mistrza”. Wszyscy fani tego sportu i klubu Wisła Płock, będą mogli przeżyć wspólnie wielkie sportowe emocje oglądając bezpośrednią relację z meczów finałowych Mistrzostw Polski w piłce ręcznej w atmosferze wspaniałej sportowej zabawy!

Czytaj więcej »Walczymy o mistrza

Kasztelan niepasteryzowane – tradycyjny Polski smak prosto z browaru

  • by

Marka Kasztelan z portfela Carlsberg Polska już po raz kolejny wprowadza na rynek limitowaną, sezonową serię piwa, znanego wśród piwnych koneserów ze swych wyjątkowych walorów smakowych – Kasztelan Niepasteryzowane. To świeże piwo prosto z regionalnego browaru, o unikalnym, wyrazistym smaku, jest dostępne na półkach sklepowych już od kwietnia b.r.

Czytaj więcej »Kasztelan niepasteryzowane – tradycyjny Polski smak prosto z browaru