Marcin Animucki

Widzew współpracuje z kolejnym brokerem reklamowym

RTS Widzew Łódź nawiązał współpracę z kolejną firmą, która będzie odpowiadać za pozyskiwanie na rzecz klubu reklamodawców. Za pośrednictwem nowego partnera, jakim została firma Active V Media, Widzew oferuje możliwość zaprezentowania marek i produktów na stadionie, w siedzibie klubu i z wykorzystaniem wizerunku drużyny. Podobny rodzaj współpracy łódzki klub zaledwie przed kilkoma tygodniami rozpoczął z domem mediowym mconnection.

Czytaj więcej »Widzew współpracuje z kolejnym brokerem reklamowym

Widzew Łódź i Deante z nową umową

RTS Widzew Łódź SA podpisał nową umowę z firmą Deante, producentem artykułów wyposażenia kuchni i łazienek. Na mocy zawartego kontraktu na stadionie Widzewa oraz na oficjalnej stronie internetowej klubu pojawią się reklamy sponsora. W zamian Deante zwiększy swoje zaangażowanie finansowe w łódzki klub i będzie wspierać budowę ośrodka szkoleniowego Fundacji Widzewa „Akademia Futbolu” w Bratoszewicach. Deante jest już czwartym partnerem, który podpisał umowę biznesową z Widzewem w ostatnich dwóch miesiącach. Wcześniej nowy kontrakt zawarła firma Reusch, która zaopatruje bramkarzy klubu w rękawice i inne akcesoria sportowe. Do grona partnerów dołączyły również dwie łódzkie firmy: Dukos działająca w branży budowlanej i Gross zajmująca się sprzedażą artykułów biurowych i papierniczych.

Czytaj więcej »Widzew Łódź i Deante z nową umową

Kampania reklamowa karnetów na mecze Widzewa Łódź

Widzew Łódź rozpoczął kampanię promującą sprzedaż karnetów na wiosenną rundę rozgrywek w ekstraklasie. Obejmuje ona działania ATL w telewizji, radiu, na portalach internetowych i telebimach, BTL, a także działania PR kierowane do ogólnopolskich mediów sportowych i mediów łódzkich. Przy okazji kampanii Widzew po raz pierwszy korzysta z nowoczesnego kanału komunikacji marketingowej, bluetooth marketing. Klub przewidział również szereg atrakcji dla kibiców, m.in. konkursy dla fanów drużyny oraz film z wideo prezentacją zawodników. Kampania promująca sprzedaż karnetów potrwa do końca marca. 

Czytaj więcej »Kampania reklamowa karnetów na mecze Widzewa Łódź

Miasto Łódź chce zostać sponsorem tytularnym Widzewa Łódź

Komisja Promocji Miasta i Współpracy Zagranicznej Rady Miejskiej w Łodzi zwróciła się do Prezydenta Miasta o podjęcie rozmów z KS Widzew Łódź S.A. celem objęcia klubu sponsoringiem tytularnym miasta. Jednocześnie członkowie komisji wypracowali stanowisko w sprawie włączenia sportu jako istotnego elementu do strategii promocji Łodzi.
Czytaj więcej »Miasto Łódź chce zostać sponsorem tytularnym Widzewa Łódź

Marcin Animucki nowym prezesem zarządu KS Widzew Łódź SA

Rada nadzorcza KS Widzew Łódź SA powołała na prezesa zarządu klubu Marcina Animuckiego, który dotychczas pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Nowy prezes objął swoje stanowisko 1 listopada 2008 roku. Jednocześnie skład zarządu będą tworzyć Mateusz Cacek i Paweł Młynarczyk. Dotychczas pełniący obowiązki prezesa Bogusław Sosnowski pozostaje przewodniczącym rady nadzorczej KS Widzew Łódź SA.
Czytaj więcej »Marcin Animucki nowym prezesem zarządu KS Widzew Łódź SA