Przejdź do treści

Marcel Kasprzak

Oprogramowanie społecznościowe – więcej niż Lubię to!

By osiągnąć 50 milionów odbiorców radio potrzebowało 38 lat, TV – już tylko 13, Internet zdobył 50 milionów użytkowników w ciągu 4 lat, a Facebook w ciągu zaledwie 9 miesięcy zrzeszył 100 milionów ludzi. Coraz lepiej i szybciej chcemy i potrafimy się komunikować. Spółka MIS SA podpowiada, jak firmy wykorzystywać będą tendencje obserwowane w społecznościach internetowych do nowoczesnego zarządzania.

Czytaj dalej »Oprogramowanie społecznościowe – więcej niż Lubię to!

Dni Wiedzy w MIS SA

Jedni zbierają znaczki, inni hodują kanarki, jeszcze kto inny oddałby wszystko za nowy numer limitowanej edycji miesięcznika motoryzacyjnego. W każdej firmie cenny czas poświęcany jest na pracę. Czasem jednak warto wykorzystać go w inny sposób. Wrocławska spółka MIS SA organizuje spotkanie, które pozwoli odkryć talenty, które mogą być wykorzystane w rozwoju zawodowym. 

Czytaj dalej »Dni Wiedzy w MIS SA

MIS dla MON

Wrocławska spółka MIS SA wyposaży w oprogramowanie kilkadziesiąt nowych stanowisk w Ministerstwie Obrony Narodowej. Zakup aplikacji wiąże się z utworzeniem Inspektoratu Uzbrojenia MON, nowej jednostki odpowiedzialnej za wyposażenie polskiej armii.

Czytaj dalej »MIS dla MON

Mashup – zabawa klockami nie tylko dla internautów

Nie warto wyważać już otwartych drzwi – tak w skrócie można opisać filozofię tworzenia nowoczesnych serwisów internetowych, które wykorzystują dostępne w sieci informacje i produkty. Czy wykorzystywana do ich budowania technika mashup będzie przyszłością Internetu? Czas pokaże. Firma MIS SA zauważa wzrost zainteresowania tym narzędziem wśród klientów biznesowych i instytucjonalnych.

Czytaj dalej »Mashup – zabawa klockami nie tylko dla internautów