Marantz

Firma Marantz wypuściła na rynek nowy, wszechstronny 7 kanałowy amplituner AV z przetwarzaniem obrazu 3D

Amplituner SR5005 to urządzenie, obok którego nie da się przejść obojętnie. Jego doskonała stylistyka, z której znane są produkty firmy Marantz, przyciąga wzrok, a masywna obudowa zdaje się być zaproszeniem do zatopienia się w magię kina domowego. I to kina domowego o brzmieniu, którego nie tylko nie zapomnisz ale wręcz się od niego uzależnisz.

Czytaj więcej »Firma Marantz wypuściła na rynek nowy, wszechstronny 7 kanałowy amplituner AV z przetwarzaniem obrazu 3D

Zaokrąglony w kształtach, stylowy i szykowny – oto nowy model z serii Melody Marantza. Poznajcie Melody Music (M-CR503)

Jego kompaktowe wymiary zachwycą każdego, kto pragnie dopasować odtwarzacz muzyczny do niewielkiej przestrzeni – na przykład wnętrza sypialni Swojego domu. Elegancka aluminiowa obudowa Melody Music z błyszczącym czarnym frontem śmiało może uchodzić za jedną z najpiękniejszych w świecie kompaktowych systemów Hi-Fi. Wygląd, to jednak nie najważniejsza choć na pewno niezwykle istotna cecha tego malutkiego urządzenia. Melody Music stworzono przede wszystkim po to, aby oprócz niewątpliwej radości jaką stanowi dla oczu przede wszystkim dostarczyć niezapomnianych emocji muzycznych. Krótko mówiąc Melody został stworzony do słuchania.

Czytaj więcej »Zaokrąglony w kształtach, stylowy i szykowny – oto nowy model z serii Melody Marantza. Poznajcie Melody Music (M-CR503)

Amerykański portal Stereophile.com przeprowadził test Perły wśród urządzeń stereo – odtwarzacza SACD SA-KI Pearl firmy Marantz

Marantz SA-KI Pearl, według portalu Stereophile.com, to pięknie zbudowany, wspaniale zaprojektowany odtwarzacz SACD/CD, który oferuje imponujący balans i doskonale dopracowane charakterystyki. Wyróżnia się wspaniałą dynamiką, detalicznością, większą przejrzystością oraz wieloma ulepszeniami w zakresie dźwięku. Czytaj więcej »Amerykański portal Stereophile.com przeprowadził test Perły wśród urządzeń stereo – odtwarzacza SACD SA-KI Pearl firmy Marantz