Archiwa tagu: MapaMap

Mapy z dożywotnią aktualizacją

Coraz więcej polskich producentów nawigacji samochodowych wprowadza bezpłatne aktualizacje map. Marka Lark do wszystkich nowych modeli nawigacji dodaje mapy Lifetime z bezpłatnym okresem aktualizacji na 5 lat. Lark jest pierwszym polskim producentem oferującym tak długi okres darmowej aktualizacji.

Lark FreeBird 43.2 – 4,3” ekran, szybki i czuły odbiornik GPS

Dla miłośników mniejszych i tańszych nawigacji przeznaczony jest Lark FreeBird 43.2 – z ekranem o przekątnej 4,3 cala. Nawigacja ma nowy, szybki procesor Samsung S3C2416, sprawnie przeliczający trasy przejazdu oraz nowy, bardzo czuły odbiornik GPS Atheros AR1511, zapewniający szybkie wyszukiwanie satelitów i precyzyjną nawigację nawet w trudnych warunkach terenowych.

MapaMap 6.3 – Stawia na turystykę

IMAGIS S.A., producent map cyfrowych i systemów do nawigacji satelitarnej, wprowadził na rynek najnowszą wersję swojej nawigacji – MapaMap 6.3. Nowością, wyróżniającą MapaMap 6.3 jest 17 tys. km szlaków turystycznych, 12 tys. km ścieżek rowerowych oraz baza ponad 18.000 hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów i kwater pochodząca z serwisu eholiday.pl.

Seksowna nawigacja GPS

Producent popularnego w Polsce oprogramowania do nawigacji GPS o nazwie MapaMap, dodał do swojej nawigacji jeden z najseksowniejszych męskich głosów w Polsce – głos Łukasza Nowickiego.