Manta

Manta MA402 Music Mini Box – przenośny głośnik Bluetooth – trafił do sklepów

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – wprowadziła kilka dni temu do sklepów z elektroniką przenośny głośnik Manta MA402 Music Mini Box. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, oraz tradycyjnego gniazdo AUX-in, jest on kompatybilny z niemalże wszystkimi źródłami dźwięku, które znajdują się w otoczeniu, czyniąc go niezastąpionym kompanem dnia codziennego, a także w czasie wakacji, pikników czy weekendowych wypadów na działkę.  Czytaj więcej »Manta MA402 Music Mini Box – przenośny głośnik Bluetooth – trafił do sklepów

1 Manta

Tablety wciąż na liście sprzedażowych hitów

neonetNEONET, jedna z największych sieci sprzedaży RTV AGD w Polsce, podsumowuje pierwsze półrocze 2013 r. – jak wynika ze statystyk, niekwestionowanym hitem sprzedażowym po raz kolejny zostały tablety. Po okresie boomu w 2012 r., od początku 2013 r. sklepy odnotowują nadal znaczne wzrosty sprzedaży z miesiąca na miesiąc, a liczba dostępnych w ofercie modeli zwiększyła się w tym czasie 4-krotnie. Klienci najczęściej kupują tablety w dwóch kategoriach: najbardziej zaawansowane modele w cenie 1000 – 2000 zł oraz wersje „ekonomiczne” w cenie do 500 zł, producentów takich jak GoClever, Manta i Lark. Eksperci NEONET szacują, że już ponad 50 % sprzedaży tabletów stanowią urządzenia z małym ekranem do 7,5 cala.

Czytaj więcej »Tablety wciąż na liście sprzedażowych hitów

2 Manta

Najnowszy Android 4.2.2 Jelly Bean już dostępny dla tabletów Manta PowerTab MID705

mantaFirma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – poinformowała o dostępności nowej wersji systemu operacyjnego Android dla tabletu PowerTab MID 705. Po pobraniu całkowicie darmowej aktualizacji użytkownicy skorzystają z usprawnień i nowych funkcji najnowszej wersji Android 4.2.2 Jelly Bean.

Czytaj więcej »Najnowszy Android 4.2.2 Jelly Bean już dostępny dla tabletów Manta PowerTab MID705

II Krakow Summer Animation Days – świętem światowej i polskiej animacji

Już 23 lipca rozpocznie się drugi plenerowy przegląd najlepszych światowych i polskich animacji: Krakow Summer Animation Days. Czterodniowa impreza jest organizowana przez Stowarzyszenie Rotunda i Grupę Manta, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.

Czytaj więcej »II Krakow Summer Animation Days – świętem światowej i polskiej animacji