Archiwa tagu: Manta

Manta i Cinkciarz.pl podejmują współpracę

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD i oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej poinformowała o zawarciu umowy partnerskiej z serwisem Cinkciarz.pl, na mocy której obie firmy podejmą się realizacji wspólnych działań promocyjno-marketingowych.

Manta MA402 Music Mini Box – przenośny głośnik Bluetooth – trafił do sklepów

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – wprowadziła kilka dni temu do sklepów z elektroniką przenośny głośnik Manta MA402 Music Mini Box. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, oraz tradycyjnego gniazdo AUX-in, jest on kompatybilny z niemalże wszystkimi źródłami dźwięku, które znajdują się w… Czytaj dalej »

II Krakow Summer Animation Days – świętem światowej i polskiej animacji

Już 23 lipca rozpocznie się drugi plenerowy przegląd najlepszych światowych i polskich animacji: Krakow Summer Animation Days. Czterodniowa impreza jest organizowana przez Stowarzyszenie Rotunda i Grupę Manta, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Samorządu Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, we współpracy z Urzędem Miasta Krakowa.