Mama w pracy

Plebiscyt „Mama w pracy” rozstrzygnięty

W środę 23 maja, w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się Gala Finałowa piątej edycji konkursu „Mama w pracy” – organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja, dziennik Rzeczpospolita oraz instytut badawczy MillwardBrown SMG/KRC. W gronie wyróżnionych firm, które wspierają kobiety łączące macierzyństwo z rozwojem zawodowym znalazły się: Danone, DOW Polska oraz Hay Group. Spółka Danone już po raz drugi trafiła na listę zwycięzców konkursu. Dodatkowo Kapituła wyróżniła 26 innych przedsiębiorstw przyjaznych młodym mamom.

Czytaj dalej »Plebiscyt „Mama w pracy” rozstrzygnięty

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń do IV edycji konkursu „Mama w pracy”

Do tegorocznej, IV edycji konkursu „Mama w pracy” zgłosiło się aż 112 firm o bardzo zróżnicowanym profilu działalności. Popularność plebiscytu – organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja wraz z Rzeczpospolitą oraz Instytutem Millward Brown SMG/KRC – potwierdza, że problematyka łączenia macierzyństwa z rozwojem zawodowym kobiet zyskuje coraz większe znaczenie społeczne.

Czytaj dalej »Zakończono przyjmowanie zgłoszeń do IV edycji konkursu „Mama w pracy”

Konkurs „Mama w pracy” przedłużony

Do 15 marca został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń do IV edycji konkursu „Mama w pracy”, organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja wspólnie z Rzeczpospolitą oraz instytutem badawczym MillwardBrown SMG/KRC. Już teraz chęć udziału w plebiscycie promującym aktywne zawodowo mamy potwierdziło ponad 100 pracodawców ze wszystkich sektorów gospodarki. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Czytaj dalej »Konkurs „Mama w pracy” przedłużony

„Mama w pracy” liczy na Twój 1%

Sumienna, obowiązkowa, pracowita – taka jest „Mama w pracy”. Fundacja Świętego Mikołaja już od trzech lat nagradza przedsiębiorstwa, które swoją postawą wpływają na poprawę sytuacji kobiet na rynku pracy. Wszystkich, którzy popierają „firmy nieprzeciętnie przyjazne mamom” zachęcamy do przyłączenia się do akcji i przekazywania 1% podatku na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja.Czytaj dalej »„Mama w pracy” liczy na Twój 1%