Przejdź do treści

Małgorzata Tomczyk

Leroy Merlin Polska rozpoczyna współpracę z Muratorem S.A. dotyczącą wydawania magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”

Wydawnictwo zajmie się obsługą redakcyjną, reklamową, drukarską i kolportażową należącego do Leroy Merlin Polska tytułu. Pierwszy numer pisma przygotowany wspólnie z Muratorem S.A. trafi do sklepów Leroy Merlin i sieci sprzedaży prasy 10 lutego 2011 r.

Czytaj dalej »Leroy Merlin Polska rozpoczyna współpracę z Muratorem S.A. dotyczącą wydawania magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”

MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

MURATOR S.A. rozpoczyna wydawanie magazynu wnętrzarskiego „Dom z pomysłem”, należącego do Leroy Merlin Polska. Do zadań wydawnictwa należy obsługa redakcyjna, reklamowa, druk i kolportaż. Pierwszy numer przygotowany w wyniku współpracy ukaże się 10 lutego. „Dom z pomysłem” to obok „Dobrego Wnętrza”, „M jak mieszkanie” i „Mojego Mieszkania” czwarty tytuł wnętrzarski w ofercie reklamowej MURATORA S.A.

Czytaj dalej »MURATOR S.A. wydaje magazyn Leroy Merlin Polska – „Dom z pomysłem”

MURATOR promuje swoje poradniki wnętrzarskie

MURATOR rozpoczął kampanię telewizyjną lutowych wydań magazynów wnętrzarskich „M jak mieszkanie” i „Moje Mieszkanie”. Kampania „M jak mieszkanie” rozpoczęła się 14 i potrwa do 21 stycznia. Promocję „Mojego Mieszkania” zaplanowano tydzień później, 21-28 stycznia. 30-sekundowe spoty reklamowe będą emitowane w: TVN, TVN24, TVN Style, Polsat, Polsat 2 i TV4. Ponadto reklama „M jak mieszkanie” pojawi się w kanałach tematycznych Discovery i Animal Planet, a „Mojego Mieszkania” – w TVP i TVP Info.Czytaj dalej »MURATOR promuje swoje poradniki wnętrzarskie