Małgorzata Minta

TEDx zagości w Warszawie

Co łączy Billa Gatesa, kucharza Jamie Olivera, pisarkę Elizabeth Gilbert oraz Sir Kena Robinsona – eksperta w dziedzinie rozwoju innowacyjności? Wspólnym mianownikiem tych wyjątkowych osobowości jest pasja i wiedza, którymi podzielili się z uczestnikami konferencji TED. Tej niepowtarzalnej atmosfery będzie można zakosztować już wkrótce, podczas TEDxWarsaw 2013 – regionalnego, niezależnie organizowanego wydarzenia, pod marką TED, które odbędzie się 21 marca br. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Czytaj więcej »TEDx zagości w Warszawie

Moc inspirujących idei po raz trzeci w Warszawie

Już 22 marca br. odbędzie się trzecia edycja TEDxWarsaw. Spotkanie zostanie zorganizowane w Multikinie Złote Tarasy, a dzięki transmisji online będzie mógł w nim wziąć udział każdy chętny. Innowacyjne pomysły, nowe technologie, otwarty przepływ wiedzy, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej edycji TEDxWarsaw. Znana jest już pełna lista prelegentów.

Czytaj więcej »Moc inspirujących idei po raz trzeci w Warszawie

Trwa rejestracja na TEDxWarsaw 2012

TEDx to interdyscyplinarne spotkania organizowane pod marką TED przez pasjonatów na całym świecie, od Londynu, przez Dubaj, Tokio, po San Francisco. W Warszawie konferencja  organizowana jest po raz trzeci. Wzorem ubiegłego roku, całość wydarzenia będzie transmitowana w internecie, więc do publiczności zgromadzonej 22 marca br. w Multikinie Złote Tarasy będzie mógł dołączyć każdy.

Czytaj więcej »Trwa rejestracja na TEDxWarsaw 2012

TEDx ponownie w Warszawie

Już 24 marca br. odbędzie się druga konferencja TEDxWarsaw. Spotkanie zostanie zorganizowane w Centrum Nauki Kopernik – miejscu dobrze oddającym ducha wydarzenia. Innowacyjne pomysły, nowe technologie, otwarty przepływ wiedzy, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej edycji TEDxWarsaw. Organizatorzy ujawnili nazwiska pierwszych prelegentów.

Czytaj więcej »TEDx ponownie w Warszawie