Przejdź do treści

Małgorzata Majewska

1 Małgorzata Majewska

Rynek szuka programistów – analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013 r.

monsterpolskaPrawie połowa ofert pracy zamieszczonych na monsterpolska.pl w listopadzie 2013 roku była adresowana do specjalistów IT. Sektor ten przez cały 2013 rok zajmował pierwsze miejsce w cyklicznych analizach portalu. Po nich najchętniej poszukiwani są pracownicy z branży finanse i bankowość, inżynierowie oraz osoby do sektora sprzedaży.

Czytaj dalej »Rynek szuka programistów – analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013 r.

2 Małgorzata Majewska

Człowiek-orkiestra – jakie umiejętności warto posiadać bez względu na zawód?

monsterpolskaCzy zastanawiałeś się kiedyś, które z Twoich umiejętności są uniwersalne i dotychczas przydawały Ci się w każdej pracy? A może warto zdobyć nowe? I nie chodzi tu o prawo jazdy, znajomość języka angielskiego czy pakietu MS Office. Ekspert monsterpolska.pl radzi, jakie kompetencje warto posiadać, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i być lepszym pracownikiem.

Czytaj dalej »Człowiek-orkiestra – jakie umiejętności warto posiadać bez względu na zawód?

3 Małgorzata Majewska

Zmiana pracy w kryzysie – porady ekspertów monsterpolska.pl

monsterpolskaWedług wyników globalnej ankiety Monster.com, ponad połowa respondentów chciała zmienić pracę z powodu kryzysu ekonomicznego, a jedna trzecia ankietowanych – nawet zawód i ścieżkę kariery. Jedynie 14% zadeklarowało, że kryzys nie wpłynął na ich pracę. Jak mądrze zmienić swoje dotychczasowe życie zawodowe w kryzysie – radzą eksperci monsterpolska.pl.

Czytaj dalej »Zmiana pracy w kryzysie – porady ekspertów monsterpolska.pl

Empik, Decathlon, KPMG oraz wiele innych firm rozpoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl

Szukasz pracy? W czasie Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl będziesz mógł zapoznać się z ofertą rekrutacyjną pracodawców bez wychodzenia z domu. V edycja targów rusza 24 września, a już od 17 września można rejestrować się na stronie www.dnipracy.pl.

Czytaj dalej »Empik, Decathlon, KPMG oraz wiele innych firm rozpoczyna rekrutację podczas Wirtualnych Targów Pracy Monsterpolska.pl