Małgorzata Adamczyk

Ruszyły przelewy natychmiastowe

Już wkrótce klienci trzech banków będą mogli realizować przelewy natychmiast i bez pośredników. Bank Millennium, BRE Bank i Meritum Bank, jako pierwsze banki w Polsce uruchomiły system rozliczeń płatności natychmiastowych Express ELIXIR, umożliwiający dokonywanie błyskawicznych przelewów międzybankowych, w czasie liczonym w sekundach, przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Sześć kolejnych banków uruchomi system do końca września br.

Czytaj więcej »Ruszyły przelewy natychmiastowe

SMS z Meritum Banku pomoże w gospodarowaniu codziennymi finansami

Meritum Bank wprowadził w czerwcu nową usługę bankowości elektronicznej – kompleksową obsługę powiadomień za pomocą SMSów i emaili. Dzięki temu klienci Banku będą mogli na bieżąco kontrolować przychody i wydatki, nawet bez konieczności logowania do systemu. Wystarczy do tego telefon komórkowy. Ponadto system może informować z wyprzedzeniem o zbliżających się terminach zakończenia zleceń stałych wprowadzonych do systemu lub o zbliżającym się terminach zakończenia naszych lokat terminowych.

Czytaj więcej »SMS z Meritum Banku pomoże w gospodarowaniu codziennymi finansami

Posiadacze kont w Meritum Banku mają dostęp do kredytu gotówkowego online

Meritum Bank wprowadza innowacyjne rozwiązanie na rynku kredytów gotówkowych – kredyt do maksymalnej kwoty 120 tysięcy złotych, który można otrzymać bez wychodzenia z domu, w całkowicie internetowym, samoobsługowym procesie. Z oferty można skorzystać w systemie bankowości elektronicznej Meritum Banku.  

Czytaj więcej »Posiadacze kont w Meritum Banku mają dostęp do kredytu gotówkowego online

Meritum tworzy nowy wymiar bankowości internetowej

Od 4 października klienci Meritum Banku mogą korzystać z pierwszej na polskim rynku bezpłatnej aplikacji do zarządzania i analizy finansów osobistych zintegrowanej z systemem bankowości elektronicznej. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, użytkownicy Meritum Planera będą mogli łatwo i skutecznie analizować i planować swoje wydatki. Nowa usługa jest dostępna dla wszystkich klientów indywidualnych posiadających konto w Meritum Banku.

Czytaj więcej »Meritum tworzy nowy wymiar bankowości internetowej

Szybkie płatności elektroniczne w Meritum Banku, czyli nowości ciąg dalszy

Meritum Bank udostępnił swoim Klientom nową funkcjonalność, która znacząco usprawnia realizowanie płatności za dokonywane zakupy w Internecie. Przy wdrożeniu nowej usługi Bank współpracował z liderami w dziedzinie płatności elektronicznych na polskim rynku: eCard S.A, PayU S.A. oraz Blue Media S.A. MeritumBank Przelew to kolejna z serii nowych usług, obok doładowań telefonów komórkowych, negocjacji online oprocentowań lokat i kursów walut oraz online’owych raportów BIK, udostępnionych Klientom w ostatnich tygodniach.

Czytaj więcej »Szybkie płatności elektroniczne w Meritum Banku, czyli nowości ciąg dalszy

Meritum Bank wyróżniony za innowacyjność

22 czerwca br. na gali wręczenia nagród rankingu „50 największych banków w Polsce”, Meritum Bank otrzymał specjalne wyróżnienie od Biura Informacji Kredytowej w kategorii „innowacyjność”. Nagroda została przyznana za wprowadzenie do oferty MeritumKonto Zarabiające funkcji umożliwiającej uzyskanie on-line raportu o historii kredytowej zgromadzonej w BIK.

Czytaj więcej »Meritum Bank wyróżniony za innowacyjność

Innowacyjna bankowość Meritum Banku rozszerzona o elektroniczne faktury za telefon i energię

Meritum Bank umożliwił Klientom bankowości elektronicznej automatyczne opłacanie on-line rachunków telefonicznych TP SA, płatności za energię elektryczną oraz doładowania liczników energetycznych Vatenfall i Energa za pośrednictwem szybkiego przelewu, bezpośrednio z konta bankowego. To kolejny element oferty bankowości elektronicznej wdrożony w Meritum Banku przy współpracy z Blue Media SA.

Czytaj więcej »Innowacyjna bankowość Meritum Banku rozszerzona o elektroniczne faktury za telefon i energię