MaleMen

Londyn 2012: nasi jadą po medale Male Raport w lipcowo-sierpniowym numerze Malemena

W najnowszym numerze MaleMENa przedstawiamy Wam drużynę. Reprezentację, która w tym roku już trzy razy na wielkich, światowych imprezach dokopała Brazylii. Siatkarze ruszają na olimpiadę. Jadą tam też nasze wielkie nadzieje: mocarny Piotr Małachowski, najszybszy biały maratończyk świata Henryk Szost, piękna i samotna w najważniejszym momencie Ania Rogowska, rewelacyjny biegacz Marcin Lewandowski, nasza tajna broń Wang Zeng Yi oraz sam maestro Tomasz Majewski. Wszystkich poznacie bardzo blisko.

Czytaj więcej »Londyn 2012: nasi jadą po medale Male Raport w lipcowo-sierpniowym numerze Malemena

Kompott projektuje okładkę dla prenumeratorów Malemena

Dokładnie rok temu magazyn Malemen postanowił dla swoich prenumeratorów stworzyć wyjątkowa kolekcjonerską okładkę. Do tej pory charakteryzowała się ona brakiem detali takich jak cena czy kod kreskowy, jednak bohater na obu okładkach pozostawał ten sam.  Tym razem, wraz z numerem czerwcowym poświęconym designowi, magazyn Malemen postanowił zejść z utartej drogi i zaprosił do współpracy  grupę projektową Kompott.

Czytaj więcej »Kompott projektuje okładkę dla prenumeratorów Malemena

Onet.pl kolejnym partnerem akcji „Woda dla Sudanu”

Akcja „Woda dla Sudanu” organizowana przez Polską Akcję Humanitarną i Cisowiankę nabiera tempa. Chociaż jej inauguracja nastąpiła zaledwie pod koniec ubiegłego roku, parterom programu już udało się pozyskać środki na budowę pierwszej z planowanych 11 studni. Stale poszerza się także grono patronów medialnych akcji, do którego w marcu dołączył portal internetowy Onet.pl.
Czytaj więcej »Onet.pl kolejnym partnerem akcji „Woda dla Sudanu”